Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 17/11 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 17/11 στην ΕΠΣΑΑ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-1
3. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-0
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-3
7. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 2-1
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-2
10. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 4-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-3
12. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
13. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
14. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-0
16. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-1
17. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
18. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
19. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
20. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
22. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
23. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-2
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-5
25. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2
Κ18-1ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-3
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
30. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 11:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 3-0
31. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
32. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-4
34. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 09:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-2
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 2-1
36. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-2
37. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
38. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 12:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-1
Κ18-3ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-3
40. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 6-0
41. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ. 3-3
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ18-4ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 09:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
44. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-3
45. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-1
Κ18-5ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-1
47. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-0
48. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-2
49. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
50. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 19:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ18-6ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 10:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
Κ16-1ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-3
Κ16-2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
54. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ16-3ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-0
57. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 12:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2
58. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
59. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ16-4ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
61. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/11/18 14:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 3-0
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
63. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 17:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-8
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 12:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
66. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 17:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ.
67. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 18:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.
68. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
70. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΤΣΑΦΟΣ Β.
71. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/11/18 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
72. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 20:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Κ14-1ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-4
74. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
75. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 14:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-4
76. ΙΑΣΩΝ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 3-0
77. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
78. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ14-2ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
80. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-2
81. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 14:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
82. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 19:30 ΒΡΕΤΟΣ Δ.
Κ14-3ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
84. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/11/18 17:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
85. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-4ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/11/18 09:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
87. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
88. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 4-1
Κ14-5ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-2
90. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 6-1
91. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 14:30 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-2
92. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 17:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
93. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 20:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
Κ14-6ος-Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 11:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-0
95. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 15:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
96. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 17:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
97. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 18:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
Κ12-1ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-0
99. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/11/18 18:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Κ12-2ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/11/18 10:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
101. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 17/11/18 11:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-4
102. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ12-3ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/11/18 10:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-6
104. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 4-5
105. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/11/18 14:45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-6
106. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
107. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 18:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ12-4ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/11/18 09:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
109. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/11/18 15:45 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
110. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/11/18 17:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ12-5ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/11/18 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
112. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
113. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/11/18 12:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
114. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-1
Κ12-6ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΠΟΨ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
116. ΑΕΚ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 17/11/18 14:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 8-1
117. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 17:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
118. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/11/18 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
Κ12-7ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 12:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 5-0
120. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 13:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-2
121. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 17/11/18 16:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
122. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/11/18 17:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
123. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 18:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ12-8ος Όμιλος
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/11/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-3
125. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/11/18 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
126. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/11/18 18:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

 

Σχετικά Άρθρα