Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 16/3 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 16/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 4-1
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-0
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-3
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
7. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
8. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
10. ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 4-0
12. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-3
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
15. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
16. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
18. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ. 4-2
19. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-0
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
21. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 7-1
22. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
26. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 16/03/19 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-1
30. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 17:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 13/03/19 16:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-4
9η αγωνιστική
32. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
33. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-0
34. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
35. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-2
37. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
38. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 17:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
39. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/03/19 09:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-3
41. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 0-5
42. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-6
43. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π. 0-2
45. ΠΟΨ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
47. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 4-0
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 4-6
49. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 13:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-1
50. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-8
51. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 19:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-0
53. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-5
54. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 13:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-0
55. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 16:15 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-1
56. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 17:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-2
58. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-0
59. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/03/19 13:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-0
60. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 17:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΛΩΝΗ Ε.
61. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
62. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 20:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 10:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
64. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 11:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-3
65. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 12:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-2
66. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
67. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 18:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-0
69. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΟΥΛΙ Ε. 1-5
70. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 4-0
71. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 3-0
72. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 17:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/03/19 13:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 2-0
74. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-0
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3
76. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/03/19 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
77. ΙΑΣΩΝ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 9-0
78. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 19:45 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
79. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 20:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 09:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
81. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 4-1
82. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 11:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2
83. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 13:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 3-0
84. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/03/19 17:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
85. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/03/19 19:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-1
87. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 19:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
88. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 20:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 13:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
90. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-3
91. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 16:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
92. ΡΟΥΦ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 19:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
93. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 20:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 16/03/19 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-5
95. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
96. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/03/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-2
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
98. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 19:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 13:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
100. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-0
101. ΡΟΥΦ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/03/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
103. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 16/03/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
104. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:45 ΙΣΣΑ Α. 1-3
105. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-7
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
107. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-4
108. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 12:45 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 7-0
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-2
110. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/03/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-3
111. ΙΑΣΩΝ 1 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-0
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-4
113. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 13:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
114. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 17:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 14:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 9-0
116. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Κ12-9ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 6-1
118. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 12:15 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-5
119. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
Κ10-1ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-10
Κ10-2ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 16/03/19 10:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-1
122. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΡΟΥΦ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 16/03/19 17:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
123. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Κ10-3ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 16/03/19 09:45 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-3

Σχετικά Άρθρα