Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 16/02/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-1
4. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/02/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-0
5. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
6. ΜΑΡΚΟ – ΑΝΟΙΞΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/02/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/02/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-1
8. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βάρης Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-0
9. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αυλώνα Σάββατο 16/02/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 0-5
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διονύσου Σάββατο 16/02/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 4-5
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 16/02/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 1-2
12. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλάμου Σάββατο 16/02/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 0-0
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/02/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Τετάρτη 13/02/19 15:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-3
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/02/19 11:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
16. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 16/02/19 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 7-0
17. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/02/19 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-0
18. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 16/02/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-0
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 16/02/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
20. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 16/02/19 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
21. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/02/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-0
22. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 16/02/19 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-1
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 16/02/19 00:00
24. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 16/02/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
25. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 16/02/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-4
26. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 16/02/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/02/19 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
28. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Σάββατο 16/02/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
29. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 16/02/19 12:30 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
30. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κάτω Αχαρνών Σάββατο 16/02/19 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-1
31. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/02/19 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 0-9
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 16/02/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-2
33. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 16/02/19 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 16/02/19 09:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
35. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/02/19 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 4-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 16/02/19 09:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 5-0
37. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 16/02/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-4
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 16/02/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ . 2-1
39. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 16/02/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 0-0

Σχετικά Άρθρα