Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 14/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 14/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σάββατο 14/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
2. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αναβλήθηκε
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-1
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) Αναβλήθηκε
7. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 4-1
8. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 14/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 5-1
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-4
10. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) Αναβλήθηκε
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 14/12/19 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 3-2
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 14/12/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Διακόπηκε
13. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 4-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 6-0
15. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/12/19 09:30 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Τετάρτη 11/12/19 15:15 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ. 11-0
18. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 11/12/19 15:15 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 7-0
19. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-7
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 14/12/19 09:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
23. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/12/19 00:00
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
26. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 14/12/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
28. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. Διακόπηκε
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 3-0
30. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Pallini Αrena Σάββατο 14/12/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 14/12/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. Διακόπηκε
32. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
33. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
34. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διώνης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-6
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. Αναβλήθηκε
36. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 14/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
37. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Νέων Παλατίων Σάββατο 14/12/19 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 6-0
39. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. Αναβλήθηκε
40. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.

Σχετικά Άρθρα