Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 13/4 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 13/4 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-3
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-0
5. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-2
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
9. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-4
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-3
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 5-2
14. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
15. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-2
17. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-1
18. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
19. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-3
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-3
21. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.
24. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-1
25. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 5-2
26. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
27. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
28. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-4
29. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 4-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-3
33. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-1
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-1
35. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 18:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
36. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 18:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 0-0
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 09:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-0
39. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-0
40. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 12:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-5
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 09:30 Αναβλήθηκε
43. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 10-1
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-3
45. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 12:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0 (πεν: 5-4)
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
47. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
48. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/04/19 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Τετάρτη 10/04/19 20:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 1-3
13η αγωνιστική
50. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-0
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 3-1
52. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-4
53. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 11:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-2
54. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-0
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 10/04/19 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ. 2-6
12η αγωνιστική
56. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Τετάρτη 10/04/19 17:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-1
13η αγωνιστική
57. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 09:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 0-3 α.α.
58. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-6
59. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-1
60. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
61. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 18:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/04/19 19:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ16-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 7-1
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΟΥΛΙ Ε. 1-4
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-1
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 6-2
68. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
69. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
70. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 20:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
71. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 20:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-0
73. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 20:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 12:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-6
75. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
76. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
77. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 10:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
79. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
80. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-0
81. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
82. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 20:15 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-3
84. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 13:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 4-2
85. ΙΑΣΩΝ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 3-2
86. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 17:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
87. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 20:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
89. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 4-2
90. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 18:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
92. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
94. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
95. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-5
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΡΟΥΦ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 10:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-3
97. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-2
99. ΑΕΚ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 13/04/19 11:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-0
100. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
101. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 14:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
103. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:45 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 0-3
104. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-1
106. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/04/19 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-1
107. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 15:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 8-0
109. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/04/19 10:30 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 4-1
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/04/19 10:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
111. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-7
112. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-1
114. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 20:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ10-1ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/04/19 12:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 9-0
116. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 3-4
117. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-4
Κ10-2ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 09:00 ΣΟΥΛΙ Ε. 5-3
Κ10-3ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 13/04/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
120. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:30 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-3

Σχετικά Άρθρα