Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 12/1 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 12/1 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-2
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-1
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-1
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 4-1
7. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-0
9. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-2
10. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
13. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-4
14. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-4
15. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-0
18. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
19. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-3
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 5-2
21. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-7
25. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/01/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-2
27. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-2
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/01/19 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
29. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/01/19 11:00 3-0 α.α.
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/01/19 11:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-1
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 12/01/19 12:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-1
32. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-2
34. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 3-3
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-2
37. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 11:15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-1
38. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 11:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0
39. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/01/19 18:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/01/19 09:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-3
41. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 2-1
42. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
43. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/01/19 17:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
44. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/01/19 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
45. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 19:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 18:45 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
47. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 20:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 09:15 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
49. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/01/19 10:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-1
50. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/01/19 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. Αναβλήθηκε
52. ΡΟΥΦ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/01/19 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
53. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 20:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 09:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-1
55. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 12/01/19 11:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 5-0
56. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/01/19 11:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
57. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 12/01/19 12:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 1-2
58. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 12/01/19 17:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
60. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/01/19 12:45 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-5
61. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
62. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/01/19 13:45 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
63. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/01/19 14:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-2
64. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 19:15 ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 12/01/19 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. Αναβλήθηκε
66. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.
67. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 11:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
68. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/01/19 12:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 8-0
69. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 17:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
70. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 19:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
71. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/01/19 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
73. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 12/01/19 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. Αναβλήθηκε
74. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/01/19 17:15 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
75. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
76. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
77. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/01/19 20:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Κ14-1ος-Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-0
79. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 12:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 8-0
80. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 12:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-1
81. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 17:30 ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ14-2ος-Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/01/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
83. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 5-0
84. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/01/19 11:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
85. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 12/01/19 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 3-0
86. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/01/19 16:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ14-3ος-Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 12/01/19 09:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
88. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-2
89. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 6-0
90. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/01/19 19:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Κ14-4ος-Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 12/01/19 09:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
92. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 10:30 3-0 α.α.
93. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/01/19 12:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 6-1
94. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 17:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ14-5ος-Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 10:15 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
96. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
97. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 18:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ14-6ος-Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
99. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 17:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
Κ12-1ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/01/19 10:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-1
101. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/01/19 12:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-5
102. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 12:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-2
103. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-8
Κ12-2ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/01/19 15:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
105. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Κ12-3ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/01/19 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
107. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 12:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-2
108. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/01/19 12:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
109. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 6-1
Κ12-4ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-3
111. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/01/19 09:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-7
112. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 12/01/19 10:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ12-5ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-1
114. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/01/19 13:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-6
Κ12-6ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/01/19 11:15 ΝΑΟΥΜ Δ.
Κ12-7ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 12/01/19 11:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. Αναβλήθηκε
117. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 12/01/19 12:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-3
118. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 17:15 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
119. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 17:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Κ12-8ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
121. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 18:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.

Σχετικά Άρθρα