Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 11/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 11/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 2-0
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 11/01/20 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-2
3. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 2-2
4. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 11/01/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-2
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/01/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-0
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 11/01/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-2
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/01/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 2-2
8. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 11/01/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-6
9. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 7-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 11/01/20 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
11. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 2-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ. 0-2
14. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/01/20 09:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-2
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 0-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
17. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Pallini Αrena Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 1-2
18. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Συκαμίνου Σάββατο 11/01/20 09:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-2
20. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 3-1
21. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 0-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-4
23. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-9
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
26. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/01/20 02:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-0
27. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 7-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 11/01/20 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 1-5
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/01/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-0
30. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/01/20 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-2
31. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Pallini Αrena Σάββατο 11/01/20 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/01/20 11:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 3-0
33. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
34. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
35. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
37. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/01/20 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-1
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 1-3
39. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
40. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.

Σχετικά Άρθρα