Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/2 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 9-10/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-2
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-0
3. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-0
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-1
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-3
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
7. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-1
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-2
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-0
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/02/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/02/19 12:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-1
15. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-4
16. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-0
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-0
19. ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
20. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-0
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-0
23. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-2
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-0
27. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-1
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
31. ΠΕΥΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-1
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 3-3
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-2
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-1
37. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
38. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-0
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 10-1
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/02/19 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-1
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/02/19 09:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-0
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 12:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-2
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-6
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. 5-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-6
49. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
50. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
51. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 4-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-2
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/19 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 6-1
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 10/02/19 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-3
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/02/19 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
60. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/02/19 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-3
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/02/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-1
62. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/02/19 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 6-0
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 10:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-0
65. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 09/02/19 10:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
66. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 09/02/19 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
67. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/19 17:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-2
68. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/02/19 17:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-3
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-1
70. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/02/19 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/02/19 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ. 3-0
72. ΡΟΥΦ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/02/19 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
73. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-2
74. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/02/19 13:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
75. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/19 18:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
76. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/02/19 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
77. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 20:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 09/02/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 8-4
79. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 17:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-4
80. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 10/02/19 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-3
81. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 13:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
82. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 16:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
83. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 17:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
84. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 17:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/02/19 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-1
86. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
87. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
88. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 18:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/02/19 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-5
90. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/19 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-1
91. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 09/02/19 14:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-2
92. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-0
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/19 09:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
94. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/02/19 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΣΗΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-4
95. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/19 18:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
96. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 10/02/19 17:45 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
97. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 18:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 0-1
99. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 2-5
100. ΑΦΟΒΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/02/19 14:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΟΥΛΙ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 1-2
101. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/02/19 18:00 ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΘΩΜΑΣ Π. 3-0
102. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 09/02/19 18:45 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 1-0
103. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/19 20:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-2
104. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 09/02/19 09:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-0
106. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 09/02/19 10:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
107. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/02/19 10:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π. 0-0
108. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-1
109. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/19 15:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
110. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/02/19 17:15 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
111. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 19:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 09:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-0
113. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 09/02/19 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-1
114. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/02/19 11:45 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 0-2
115. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/02/19 17:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΛΩΝΗ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
116. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 20:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-2
117. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 10/02/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ. 0-1
118. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/02/19 11:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 2-0
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/02/19 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 3-0
120. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 1-4
121. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 09/02/19 17:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
122. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 19:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-1
123. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/02/19 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 3-1
124. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/02/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/02/19 12:15 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-0
126. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/02/19 12:45 ΝΑΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-3
127. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/02/19 17:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-1
128. ΡΟΥΦ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/02/19 19:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΣΟΥΛΙ Ε. 2-2
129. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΑΛΑΚΗ Σ. 3-2
130. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/19 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/19 19:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 0-1
132. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 10/02/19 09:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 3-0
133. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΛΩΝΗ Ε. 0-0
134. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/02/19 12:00 ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 0-1
135. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 10/02/19 13:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-0
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-2
137. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-0
138. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/02/19 12:30 ΙΣΣΑ Α. 1-4
139. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/02/19 18:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 4-1
140. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/19 19:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
141. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/02/19 20:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-1
142. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/02/19 20:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-3
144. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/02/19 11:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-0
145. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 19:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
146. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/02/19 10:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 0-2
147. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 10/02/19 13:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 3-2
148. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/02/19 17:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
149. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/02/19 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 14:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 3-0
151. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/02/19 17:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-3
152. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 19:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
153. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 09/02/19 20:15 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-2
154. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 10:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-1
155. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/02/19 15:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-6
156. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 10/02/19 16:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 09/02/19 09:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-4
158. ΙΑΣΩΝ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 12:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
159. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/02/19 17:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-3
160. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/02/19 19:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-0
161. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 5-1
162. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 10/02/19 13:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
163. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/19 17:15 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 09/02/19 09:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
165. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 09/02/19 18:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
166. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 10/02/19 09:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 5-2
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 10:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
168. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 13:15 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-3
169. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/02/19 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
170. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 10/02/19 18:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
171. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/02/19 18:45 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ12-1ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/02/19 10:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
173. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/02/19 13:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-4
174. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 10/02/19 11:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
175. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/02/19 20:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12-2ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-2
177. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 10/02/19 10:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-3
178. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-3
179. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/02/19 14:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-0
Κ12-3ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
180. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 09/02/19 11:00 ΙΣΣΑ Α. 1-2
181. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/02/19 11:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-6
182. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/02/19 13:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
183. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/02/19 10:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
184. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 10/02/19 14:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
Κ12-4ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
185. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/02/19 09:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-1
186. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/02/19 09:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 6-0
187. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/02/19 18:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-4
188. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 10/02/19 09:45 ΜΑΡΔΑΣ Β. 3-2
Κ12-5ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
189. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 09/02/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 5-2
190. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 9-0
191. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/02/19 13:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
192. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 10/02/19 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
193. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 10/02/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
Κ12-6ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
194. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-1
195. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
196. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/02/19 17:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
197. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/02/19 17:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-4
198. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕΚ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 10/02/19 10:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-7
Κ12-7ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 11:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
200. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-3
201. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/02/19 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
202. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 09/02/19 19:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-0
203. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 10/02/19 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 4-2
Κ12-8ος Όμιλος
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
204. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/02/19 12:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-0
205. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/02/19 18:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-1
206. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/02/19 20:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-5
207. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/02/19 12:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-3
208. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/02/19 20:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

Σχετικά Άρθρα