Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στον Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-1
2. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 3-1
3. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/05/19 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-0
4. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
5. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-1
6. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 4-1
7. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 5-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 04/05/19 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-3
9. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-6
10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
11. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-2
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-1
13. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-2
14. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-0
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 12:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 0-3
17. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/05/19 12:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 5-0
18. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:00 ΣΠΑΘΑΣ Η., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
4oς: ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
19. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 05/05/19 14:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 05/05/19 14:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
21. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 0-6
22. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-2
23. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 2-3
24. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 5-2
25. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-4
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-4
Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
28. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
(Γιατρός: ΑΝΤΩΝΙΟΥ Μ.) 1-0
29. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
(Γιατρός: ΤΣΑΚΙΡΗΣ .) 2-1
30. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 2-5
31. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-3
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-1
Κ14 – 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/05/19 15:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 1-2
34. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/05/19 12:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Κ14 – 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Κ14 – 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΡΟΥΛΑΚΗ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-4
37. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/05/19 19:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 5-0
Κ14 – 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/05/19 14:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
39. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 04/05/19 15:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
Κ14 – 5ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/05/19 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ .., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
41. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/05/19 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
42. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 05/05/19 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΒΡΟΥΛΑΚΗ Χ. 2-7
Τουρνουά Κ12 – 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 04/05/19 09:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 8-1
44. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
Τουρνουά Κ12 – 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 04/05/19 13:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 0-2
Τουρνουά Κ12 – 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Φιλικός αγώνας Τουρνουά Κ12
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.

Σχετικά Άρθρα