Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-1
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-4
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 6-0
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-2
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-3
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-1
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-1
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-0
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-1
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
16. ΙΑΣΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
18. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-3
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
20. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-4
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-1
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-2
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-0
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-1
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-2
29. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-4
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-3
31. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-1
32. ΒΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-7
34. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-3
35. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 4-4
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 8-0
40. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 5-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 8-1
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-0
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-1
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 4-3
46. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 14:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 8-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-0
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 3-0
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-1
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-3
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/05/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-4
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 0-1
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-2
56. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 14:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 14:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 9-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-10
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ. 1-1
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-4
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/05/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-3
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-4
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-3
Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-2
65. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 19:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 4-0
67. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 4-5
Κ18-Όμιλος Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 4-4 (πεν: 7-6)
69. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
70. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 2-2 (πεν: 2-4)
71. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
72. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
73. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 05/05/19 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
74. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
75. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 19:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-1
77. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/05/19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 14:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 2-2
79. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 19:30 0-3 α.α.
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 16:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-1
81. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-4
Κ16-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 6-0
83. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-0
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
85. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 12:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΘΩΜΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-2
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 2-1
Κ16-Όμιλος Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-2
88. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-0
89. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 18:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
90. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 19:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΘΩΜΑΣ Π. 5-0
91. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 19:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 2-0
92. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 2-0
93. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/05/19 17:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-0
94. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 05/05/19 17:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-0
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-3
96. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 13:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-0
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-0
98. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/05/19 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-3
99. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
100. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 13:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-8
101. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-1
102. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/05/19 19:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
103. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 19:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/05/19 14:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-4
105. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 14:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-5
106. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
107. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
108. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-5
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-2
110. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 20:15 ΝΑΣΗΣ Σ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-7
112. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 14:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
113. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-2
114. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 19:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 3-4
115. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 05/05/19 15:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
116. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 18:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
117. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 19:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 09:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-2
119. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-3
120. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
121. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 10:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-1
122. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1
123. ΙΑΣΩΝ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
124. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 14:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-3
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 09:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-0
126. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
127. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-1
128. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
130. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-5
131. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-4
132. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 19:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
133. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 20:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
135. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
136. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-4
137. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 15:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-7
138. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 16:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 09:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-0
140. ΡΟΥΦ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-2
141. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 5-0
142. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
143. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 05/05/19 14:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΑΕΚ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 04/05/19 10:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 6-0
145. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-2
146. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 2-2
147. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
148. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-1
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-3
150. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 14:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-3
151. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 09:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-0
152. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 19:15 ΝΑΣΗΣ Σ.
153. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/05/19 19:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-0
155. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-3
156. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/05/19 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-8
157. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-4
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 09:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 9-1
159. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-3
160. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
161. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 13:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 10:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
163. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 2-9
164. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-0
165. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:15 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 5-0
166. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-5
168. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-3
169. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 19:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
170. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 19:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-2
171. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
Κ10-1ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 05/05/19 10:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-5
173. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 10:00 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 12-0
174. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 05/05/19 11:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 4-4
175. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Κυριακή 05/05/19 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-4
Κ10-2ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 4-5
177. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 11:30 ΘΩΜΑΣ Π. 5-4
178. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 04/05/19 15:00 ΦΟΥΚΑΣ Θ. 2-3
179. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-2
180. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 09:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 3-3
Κ10-3ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΠΟΨ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Σάββατο 04/05/19 10:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 3-1
182. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
183. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 04/05/19 12:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-3
184. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 1-2
185. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 05/05/19 15:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-2

Σχετικά Άρθρα