Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/11-1/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/11-1/12 στην ΕΠΣΑΝΑΑ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σάββατο 30/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
2. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 0-2
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 2-2
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
5. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-1
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4-1
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-1
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-2
10. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 5-1
11. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Σάββατο 30/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 2-0
13. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 4-0
14. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 01/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 4-1
15. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 01/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 3-0
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/11/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-1
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 01/12/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 1-1
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 01/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-0
20. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Άνοιξης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-3
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αυλώνα Κυριακή 01/12/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-0
22. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Διώνης Κυριακή 01/12/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-3
23. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κερατέας Κυριακή 01/12/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 5-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 30/11/19 00:00
25. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-7
26. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-5
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 30/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/11/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 01/12/19 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-0
31. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 30/11/19 09:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-3
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 30/11/19 09:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 3-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 5-1
34. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 30/11/19 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 7-0
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Άνοιξης Σάββατο 30/11/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-5
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Κυριακή 01/12/19 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 0-4
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 01/12/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 01/12/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-4
39. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 01/12/19 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 7-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 01/12/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-0
41. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 01/12/19 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 2-0
42. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 01/12/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
43. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 01/12/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διώνης Κυριακή 01/12/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-1
45. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 01/12/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 0-2
46. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 01/12/19 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 2-1
47. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Pallini Αrena Κυριακή 01/12/19 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 0-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Άνοιξης Κυριακή 01/12/19 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-2
49. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 01/12/19 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
50. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 01/12/19 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-1
51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 01/12/19 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 1-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/11/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-7
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 1-2
54. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 6-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Σάββατο 30/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
56. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-0
57. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 0-7
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/11/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
59. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γέρακα Σάββατο 30/11/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 3-2
60. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-0
61. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Pallini Αrena Σάββατο 30/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 8-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-2
63. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-0
64. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δροσιάς Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 1-2
65. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Διώνης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ. 2-0
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 30/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-1
67. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Σάββατο 30/11/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 0-5
68. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Άνοιξης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 0-0
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-0
70. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Σταμάτας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 10-0
71. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 7-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 01/12/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
73. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 01/12/19 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 3-2
74. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καλυβίων Κυριακή 01/12/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 2-5
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κερατέας Κυριακή 01/12/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
76. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 01/12/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-9
77. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 01/12/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Pallini Αrena Κυριακή 01/12/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-2
79. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διώνης Κυριακή 01/12/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-0
80. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 01/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 01/12/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
82. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Κυριακή 01/12/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.
83. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 01/12/19 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 0-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Κυριακή 01/12/19 10:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 9-3
85. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 Άνοιξης Κυριακή 01/12/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-1
86. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ BATISTA Κυριακή 01/12/19 12:00 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 01/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
88. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 01/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 01/12/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.

Σχετικά Άρθρα