Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/11-1/12 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/11-1/12 στην ΕΠΣΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: ΑΕ Ηράκλειο- Ηφαιστος Περιστερίου 0-0

ΡΟΥΦ: Πετράλωνα- Ολυμπιακός Λιοσίων 0-4

ΒΥΡΩΝΑ: Αθηνα’ι’κός- Κένταυρος Βριλησσίων 0-0

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΟ Περιστερίου- Νέα Ιωνία 2-1

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: ΓΣ Αργυρούπολης- Χαραυγιακός 0-4

ΜΕΛΙΣΣΙΑ: Μελίσσια- Αγία Παρασκευή 3-1

ΙΛΙΟΥ: Ιάσωνας- Θρίαμβος Χα’ι’δαρίου 2-2

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Αρης Πετρούπολης- Χολαργός 2-1

2ος όμιλος

ΜΕΤ/ΣΗΣ- ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Λυκόβρυση- Πανερυθρα’ι’κός 1-0

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη- Παπάγος 0-2

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Χα’ι’δάρι- Τράχωνες 1-2

ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ: Παλαιό Φάληρο- Καματερό 1-3

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλανδρίου- Σούρμενα 0-0

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α’: Ηλιούπολη- Αγιαξ Ταύρου 2-1

ΤΡΑΧΩΝΩΝ: Θύελλα Αγίου Δημητρίου- Φωστήρας Ηλιούπολης 0-2

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Διάνα Ηλιούπολης- ΠΑΟ Ρουφ 0-1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Λαύρα Αργυρούπολης- Χαλάνδρι 0-3

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: ΑΕ Περιστερίου- Φοίνικας Περιστερίου 0-0

ΕΡΓΑΝΗΣ: Βύρωνας- ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-0

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Αρης Χολαργού- Ιεράπολη 2-2

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Εθνικός Αστέρας- Αρης Καλαμακίου 0-0

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Αίμος Πετρούπολης- ΑΟΝΦ Ατταλος 0-7

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α’: ΑΟΝ Αργυρούπολης- Αλσούπολη 0-0

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Λύκοι Χα’ι’δαρίου- Δόξα Βύρωνος 1-1

2ος όμιλος

ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός- Αθηνα’ί’δα 1-3

ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Αστέρας Ζωγράφου- Ταταύλα 1-0

ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου- Κοψαχείλα 3-2

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγίων Αναργύρων- Μικρασιατικός 0-0

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Πλάτωνας- Πεύκη 1-5

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ελευθερούπολη- Κολωνός 0-0

ΜΕΤ/ΣΗΣ- ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Ατρόμητος Μεταμόρφωσης- Νέα Σμύρνη 0-2

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Παράδεισος- Ορφέας Αιγάλεω 3-1

3ος όμιλος

ΧΩΡΑΦΑΣ: Ανθούπολη- Ηρακλής Περιστερίου 0-0

ΖΗΡΙΝΕΙΟ: Κηφισιά 2010- ΠΟΨ 0-2

ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Κεραυνός Γλυφάδας- Αγιος Θωμάς 2-2

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Χαλκηδονικός- Νεοπεντελικός 0-2

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Αγία Ελεούσα- Τερψιθέα 2-1

ΚΥΨΕΛΗΣ: Δούρειος- Αστέρας Εξαρχείων 1-1

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Αγιος Δημήτριος- ΠΑΣ Γαλάτσι 2-1

ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ: Δάφνη Παλαιού Φαλήρου- Βριλήσσια 2-0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος όμιλος

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Τριφυλλιακός- Χρυσούπολη 2-2

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Αναγέννηση Πετρούπολης- Θρίαμβος Αθηνών 1-3

ΧΑ’Ι’ΔΑΡΙΟΥ: Δάσος Χα’ι’δαρίου- Αμιλλα Περιστερίου 0-2

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Μαρούσι- Γαλαξίας 1-1

ΧΩΡΑΦΑ: Πράσινα Πουλιά- Δάφνη Αθηνών 0-3

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Θύελλα Περιστερίου- Διαγόρας Αιγάλεω 1-3

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ: Ερμής Ηρακλείου- Λέοντες 1-0

ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Πανιώνιος Καισαριανής- Πατήσια 2-1

2ος όμιλος

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νίκη Αλίμου- Φωστήρας Καισαριανής 5-0

ΚΥΨΕΛΗΣ: Ατλας Κυψέλης- Φοίνικας Καλλιθέας 5-0

ΡΟΥΦ: Βοτανικός- Πέρα Κλουμπ 2-5

ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ιπποκράτης- ΑΟ Κωφών 2-1

ΥΜΗΤΤΟΥ: Προμηθέας- Παγκράτι 0-4

ΚΥΨΕΛΗΣ: Αμπελόκηποι- Πανθησειακός 3-1

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Ατρόμητος Χαλανδρίου- Κρόνος Αθηνών 1-1

ΓΟΥΔΗ: Ιλίσια 2004- ΓΣ Καισαριανής 0-1

3ος όμιλος

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αίας Αθηνών- Ποσειδώνας Γλυφάδας 0-1

ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός- Καλαμάκι 0-1

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Κορωνίδα- Λαρισα’ι’κός 2-1

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’: Κεραυνός Πετρούπολης- Αρίωνας 2-0

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ: Αττικός- Αστέρας Χα’ι’δαρίου 1-2

ΙΛΙΟΥ: ΑΕ Ιλίου- Ζέφυρος 2-1

ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Θεμιστοκλής- Ιωνες Παλαιού Φαλήρου 0-1

ΡΟΥΦ: Κεραμεικός- Αφοβος 6-1

Σχετικά Άρθρα