Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/11-1/12 στην ΕΠΣ Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 30/11-1/12 στην ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/11/19 15:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-1
2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/11/19 16:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-5
3. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 12:45 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-4
4. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 01/12/19 14:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .) 2-0
5. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 15:15 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-2
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/12/19 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-1
7. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 1-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/11/19 15:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-2
9. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-2
10. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/12/19 12:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-2
11. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
12. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-0
13. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/12/19 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-1
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 01/12/19 10:15 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-7
16. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/12/19 10:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-0
17. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 01/12/19 11:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .) 1-1
18. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/12/19 12:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 3-2
19. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/12/19 13:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-0
20. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/12/19 13:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/11/19 15:15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
22. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 01/12/19 10:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 2-0
23. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/12/19 11:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 3-0
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 01/12/19 14:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ) 1-2
25. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/12/19 15:15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 2-5
26. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-0
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/11/19 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 0-3
28. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/11/19 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-1
29. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 01/12/19 10:30 ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΠΗΛΙΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/12/19 12:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-1
31. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 01/12/19 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 2-3
32. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
33. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 2-4
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/11/19 09:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
35. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/11/19 13:15 ΠΟΝΤΙΚΗΣ .. 1-1
36. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/11/19 17:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/11/19 13:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
38. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/11/19 13:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
39. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/12/19 17:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 30/11/19 10:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-0
41. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/11/19 13:45 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
42. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/12/19 10:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
Κ16 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/11/19 17:45 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 2-1
44. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 30/11/19 18:15 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 30/11/19 17:45 ΓΚΟΛΕΣ Π.
46. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 01/12/19 10:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
47. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 01/12/19 11:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 2-0
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 30/11/19 11:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
49. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 30/11/19 11:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
50. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/11/19 13:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 0-5
Κ14 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 30/11/19 11:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 30/11/19 17:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
53. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 30/11/19 18:00 ΠΟΝΤΙΚΗΣ .. 3-2
Κ14 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/11/19 10:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
55. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 30/11/19 12:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 4-0
Κ14 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 30/11/19 12:15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-2
Κ14 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 30/11/19 11:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 2-4
58. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 01/12/19 09:30 ΓΚΟΛΕΣ Π.
Κ12 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 30/11/19 09:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 2-1
60. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 30/11/19 16:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
61. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 01/12/19 10:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ12 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 30/11/19 13:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
63. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
64. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 01/12/19 16:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 30/11/19 10:30 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 1-11
66. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 01/12/19 09:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ12 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 5-0
68. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 01/12/19 13:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 01/12/19 12:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
70. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.

Σχετικά Άρθρα