Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 25-26/1 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 25-26/1 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 7-1
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-2
3. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-2
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-2
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-2
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-2
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-1
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-2
12. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-1
13. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-4
15. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 2-0
19. ΒΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-0
20. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-2
21. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-1
23. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-0
27. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 2-0
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
29. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
31. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
32. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-3
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 5-2
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 12:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 8-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 3-0
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 3-0
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-2
45. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 26/01/20 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
46. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-2
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-1
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-3
50. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-0
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-0
52. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/01/20 10:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 4-0
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 12:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-2
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 2-1
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 0-3
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-2
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 09:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 5-0
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 3-5
60. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/01/20 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-2
61. ΑΡΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-4
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/01/20 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 4-5
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-0
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 09:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-1
66. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-1
67. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 18:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
68. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/01/20 11:15 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
69. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/01/20 13:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
70. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 18:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
71. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 20:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 09:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-0
73. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/01/20 13:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-1
74. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/01/20 13:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-2
75. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/01/20 16:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-0
76. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
77. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-0
78. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-0
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 09:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-1
80. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 12:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-2
81. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-0
82. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 2-0
83. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΟΣΧΟΣ Α.
84. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 17:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
85. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 19:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΑΣ Π. 1-3
87. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 12:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
88. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/01/20 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-2
89. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-0
90. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 16:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
91. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 18:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
92. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/01/20 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 09:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-1
94. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 25/01/20 09:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 3-0
95. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 25/01/20 13:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-4
96. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-0
97. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 18:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 6-0
98. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/01/20 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-0
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 6-0
100. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
101. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-0
102. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/01/20 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
103. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/01/20 15:45 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
104. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
105. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/01/20 17:45 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-0
107. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-0
108. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 18:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-2
109. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/01/20 09:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 7-1
110. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 26/01/20 10:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
111. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/01/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-1
112. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 10:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 0-1
114. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-0
115. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:15 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-2
116. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/01/20 19:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-1
117. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
118. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 17:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
119. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 19:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-0
121. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 2-6
122. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/01/20 12:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-0
123. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/01/20 12:45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 2-3
124. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 13:15 ΘΩΜΑΣ Π. 3-0
125. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 20:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 2-2
126. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 20:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 11:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-0
128. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-1
129. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 13:00 ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 0-1
130. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/01/20 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
131. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/01/20 20:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 3-0
132. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/01/20 12:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-1
133. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κυριακή 26/01/20 14:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-1
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 2-1
135. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/01/20 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-0
136. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 3-0
137. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-2
138. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 17:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 6-0
139. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/01/20 17:15 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
140. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 19:15 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ10-1ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 10:30 ΙΣΣΑ Α. 0-2
142. ΡΟΥΦ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 6-0
Κ10-2ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 13:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-2
144. ΠΟΨ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 14:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-0
145. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 19:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-3
Κ10-3ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
146. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/01/20 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
147. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 26/01/20 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 5-2
148. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/01/20 18:00 ΜΠΕΝΟΣ Α.

Σχετικά Άρθρα