Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 25-26/1 στην ΕΠΣ Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 25-26/1 στην ΕΠΣ Πειραιά

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 0-2
16. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-2
17. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/01/20 10:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 1-3
18. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/01/20 10:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .) 0-1
19. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-1
20. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/01/20 13:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
21. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/01/20 13:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/01/20 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 3-1
23. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/01/20 10:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 3-0
24. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/01/20 10:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/01/20 13:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-3
26. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/01/20 15:30 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-1
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-3
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-2
29. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 0-1
30. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/01/20 15:30 ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .) 3-0
31. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/01/20 10:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
32. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/01/20 13:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 3-2
33. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/01/20 13:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-7
34. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/01/20 15:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 5-0
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/01/20 13:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
36. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-0
37. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/01/20 17:45 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. Αναβλήθηκε
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/01/20 11:45 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 1-3
40. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 12:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 2-1
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/01/20 09:15 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 2-1
42. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 13:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 5-2
43. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/01/20 19:45 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 3-6
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/01/20 09:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 3-0
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 26/01/20 18:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 25/01/20 10:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 5-1
47. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/01/20 11:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 1-11
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 0-5
49. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 1-1
50. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 13:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/01/20 11:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 4-0
52. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/01/20 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 0-6
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/01/20 18:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 0-7
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 9-1
56. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/01/20 13:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
57. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/01/20 13:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 2-2
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 25/01/20 12:15 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
59. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/01/20 17:45 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 4-2
60. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/01/20 09:15 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 0-3
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 25/01/20 13:30 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 0-6
62. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 26/01/20 09:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 1-3
64. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 26/01/20 16:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 25/01/20 09:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 3-2
66. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 25/01/20 12:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 4-2
67. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 25/01/20 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
69. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
70. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 26/01/20 13:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 26/01/20 10:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-3
72. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 26/01/20 12:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 29/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τετάρτη 29/01/20 15:30
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)

Σχετικά Άρθρα