Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/3 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
2. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-2
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-0
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-2
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 24/03/19 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-2
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-2
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 24/03/19 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-0
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
10. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 24/03/19 10:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-3
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/03/19 11:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-0
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
15. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-0
16. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-2
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 4-2
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
20. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
21. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
22. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-3
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-2
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-4
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-2
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-4
28. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-0
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/03/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-2
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-1
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 2-3
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-3
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/03/19 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 4-1
37. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 24/03/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 4-0
39. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-10
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 5-0
42. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/03/19 12:45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 4-1
43. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 18:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-1
44. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/03/19 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
45. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/03/19 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
46. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 24/03/19 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/03/19 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-1
48. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
49. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-3
50. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
51. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/03/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-0
52. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
53. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 24/03/19 18:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 09:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-1
56. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 23/03/19 14:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 6-1
57. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-2
58. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/03/19 11:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-4
59. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
60. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 18:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
62. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-1
63. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 18:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
64. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ. 3-0
66. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 3-2
67. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
68. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/03/19 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-4
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/03/19 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
70. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/03/19 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-0
71. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/03/19 18:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
72. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.
73. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/03/19 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/03/19 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-3
75. ΙΑΣΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-1
76. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/03/19 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-2
77. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 23/03/19 16:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 3-0
78. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 23/03/19 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-1
79. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-3
80. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 24/03/19 19:45 ΛΙΑΚΑΣ Π.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 10:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 1-0
82. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/03/19 10:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
83. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-0
84. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 13:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ. 5-0
85. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-3
86. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 5-0
87. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/03/19 18:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 10:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-1
89. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/03/19 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
90. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/03/19 18:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε. 2-0
91. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/03/19 18:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
92. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 2-2
93. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 24/03/19 10:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-9
94. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 3-1
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/03/19 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
96. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/03/19 10:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π. 5-0
97. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 12:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-2
98. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/03/19 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
99. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/03/19 20:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-1
100. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε. 4-1
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/03/19 12:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π. 2-1
102. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/03/19 12:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 4-0
103. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 6-1
104. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 11:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-0
105. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/03/19 18:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
106. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/03/19 20:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/03/19 12:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 0-2
108. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/03/19 18:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-3
109. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/03/19 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 0-0
110. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Κυριακή 24/03/19 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-1
111. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 24/03/19 13:00 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-1
Κ10-2ος Όμιλος
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 24/03/19 10:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 0-8

Σχετικά Άρθρα