Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/2 στον Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/2 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 2-1
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/02/19 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-4
3. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 24/02/19 13:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-0
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-3
5. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-0
6. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 24/02/19 16:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/02/19 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-0
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/02/19 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-1
9. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-3
10. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 24/02/19 13:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
11. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 24/02/19 13:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-0
12. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 24/02/19 13:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 0-3
13. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 23/02/19 16:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-1
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/02/19 16:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-1
16. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/02/19 16:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-3
17. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 24/02/19 13:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-1
18. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 24/02/19 13:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
20. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-2
21. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-0
22. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 13:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-2
23. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-2
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 1-1
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/02/19 16:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-4
27. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 24/02/19 11:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
28. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/02/19 12:00 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 4-0
29. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 24/02/19 13:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 0-0
30. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
31. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/02/19 16:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 4-1
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/02/19 11:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1
33. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 23/02/19 14:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. 2-1
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/02/19 13:45 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
35. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 24/02/19 18:15 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
36. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 24/02/19 18:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/02/19 09:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/02/19 13:45 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 0-6
39. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/02/19 18:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 0-1
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 24/02/19 18:15 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/02/19 09:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 3-0
42. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/02/19 11:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-1
43. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/02/19 11:45 ΠΙΠΙΝΗΣ ..
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 23/02/19 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 1-3
45. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/02/19 13:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
46. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 24/02/19 18:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 23/02/19 18:15 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 2-1
48. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 24/02/19 09:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
Κ14 – 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 23/02/19 11:45 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
50. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 24/02/19 10:15 ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
51. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 24/02/19 11:15 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Κ14 – 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/02/19 11:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
53. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 23/02/19 13:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 4-1
Κ14 – 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 23/02/19 09:45 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. Αναβλήθηκε
55. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/02/19 10:00 ΠΙΠΙΝΗΣ ..
Κ14 – 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/02/19 13:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 0-3
57. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 23/02/19 18:15 ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ14 – 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/02/19 12:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
59. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/02/19 10:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ.
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 24/02/19 11:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 2-1
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Δευτέρα 25/02/19 16:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

Σχετικά Άρθρα