Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-3
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κυριακή 24/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-2
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/11/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 7-1
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αναβύσσου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-1
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 24/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-0
7. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-4
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-0
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 0-1
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-5
13. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 24/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
14. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-0
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-3
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-0
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-0
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλυβίων Κυριακή 24/11/19 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 2-8
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γέρακα Κυριακή 24/11/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-5
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-0
21. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βάρης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-0
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Καπανδριτίου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 0-1
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
25. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 2-3
26. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 23/11/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 23/11/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
28. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΙΝΑΣ Θ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 5-0
29. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 1-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Pallini Αrena Σάββατο 23/11/19 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ. 1-4
31. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαραθώνα Σάββατο 23/11/19 09:30 ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-0
32. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-1
34. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/11/19 09:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 4-0
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κρυονερίου Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 0-5
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-5
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/11/19 10:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 5-0
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 24/11/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-4
41. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 24/11/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
42. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 24/11/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-2
43. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Κυριακή 24/11/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διώνης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 1-0
45. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 24/11/19 10:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
46. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέας Μάκρης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
47. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διονύσου Κυριακή 24/11/19 10:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 3-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 09:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
49. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Κυριακή 24/11/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-2
50. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 24/11/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 3-0
51. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 24/11/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 0-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 23/11/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-2
54. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 23/11/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 1-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 2-1
56. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 0-6
57. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/11/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 1-8
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
59. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 23/11/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
60. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
61. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-9
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
63. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
64. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-1
65. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 23/11/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-0
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/11/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-1
67. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νικολακάκη Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 3-4
68. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-1
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 2-3
70. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 9-0
71. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Αγίου Στεφάνου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 6-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παπασιδέρη Κυριακή 24/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
73. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 24/11/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-3
74. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 5-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κερατέας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.
76. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 9-0
77. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 24/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-0
79. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 24/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
80. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών Κυριακή 24/11/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 7-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 24/11/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-3
82. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 24/11/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
83. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Pallini Αrena Κυριακή 24/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 10-0
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 24/11/19 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 3-2
85. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ BATISTA Κυριακή 24/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
86. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 24/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 11:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 5-3
88. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Κυριακή 24/11/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 0-3
89. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 12:15 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.

Σχετικά Άρθρα