Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/2 στην ΕΠΣ Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 22-23/2 στην ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ .., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 0-3
2. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-1
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-1
4. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 1-0
5. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 23/02/20 14:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-2
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-2
7. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/02/20 16:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/02/20 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
9. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 1-0
10. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
11. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 2-1
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-3
13. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 4-0
15. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/02/20 10:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΠΗΛΙΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .) 3-0
16. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/02/20 12:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 4-0
17. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/02/20 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
18. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-1
19. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-1
20. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 23/02/20 10:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-0
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ) 1-3
23. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-0
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
26. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/02/20 15:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-6
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-0
28. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-0
29. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-1
30. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/02/20 10:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-2
31. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 23/02/20 10:30 ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 2-2
32. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/02/20 13:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 0-0
33. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 23/02/20 15:30 ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 4-2
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 22/02/20 11:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
35. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 1-2
36. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 23/02/20 18:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 2-0
38. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/02/20 18:15 ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-5
39. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 17:45 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/02/20 10:15 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 4-2
41. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/02/20 13:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 1-0
42. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 23/02/20 11:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 0-0
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/02/20 13:00 ΓΚΟΛΕΣ Π.
44. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-9
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/02/20 09:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-5
46. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 22/02/20 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 1-2
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/02/20 11:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
48. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 13:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 1-5
49. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/02/20 16:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ.
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 22/02/20 13:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
51. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/02/20 09:30 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 0-1
Κ14 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/02/20 13:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
53. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/02/20 18:00 ΓΚΟΛΕΣ Π.
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 23/02/20 10:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
55. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 23/02/20 13:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 0-3
56. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 23/02/20 14:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ.
Κ14 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/02/20 11:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-2
58. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 23/02/20 12:15 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 0-1
59. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 23/02/20 18:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 2-4
61. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 23/02/20 16:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 22/02/20 09:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
63. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 23/02/20 09:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 22/02/20 13:30 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 2-1
65. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 22/02/20 16:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
66. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
68. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 23/02/20 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
69. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 23/02/20 15:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
71. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 23/02/20 10:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Δευτέρα 24/02/20 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)

Σχετικά Άρθρα