Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 21-22/9 σε Α’, Β΄, Γ’ ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 21-22/9 σε Α’, Β΄, Γ’ ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
2. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-2
4. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-0
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-0
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. 2-0
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. Αναβλήθηκε
11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-0
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/09/19 12:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-2
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-2
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-3
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 5-1
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-3
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-2
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-2
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
21. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-1
22. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
23. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-0
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
26. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-1
27. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-0
29. ΠΕΥΚΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
31. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-1
32. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-3
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 22/09/19 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-0
38. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-3
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
40. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 3-1
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/09/19 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-0
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/09/19 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 2-2
44. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-0
45. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-0
46. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 5-1
47. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/09/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 4-0
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-5
50. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 4-0
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-0
52. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-0
53. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-2
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 13:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 0-2
56. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/09/19 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-4
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/09/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-5
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/09/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 4-2
59. ΑΡΙΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-4
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 4-0
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/09/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-1
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-1
63. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
64. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/09/19 16:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-2
Κ18-1ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/09/19 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-1
66. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/09/19 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 3-0 α.α.
67. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/09/19 11:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-2
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/09/19 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 2-1
69. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 4-1
70. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/09/19 18:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/09/19 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π. 2-1
72. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-3
73. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 12:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
74. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/09/19 14:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 3-1
75. ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 19:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
76. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/09/19 19:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ18-3ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 09:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 4-0
78. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-0
79. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/09/19 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 0-2
80. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/09/19 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-0
81. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/09/19 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-5
82. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/09/19 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 2-2
Κ18-4ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/09/19 13:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-1
84. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 14:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-0
85. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/09/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΛΩΝΗ Ε. 2-0
86. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/09/19 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-5
87. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 22/09/19 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
88. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/09/19 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ18-6ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/09/19 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-3 α.α.
90. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/09/19 18:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-2
91. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/09/19 13:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-2
92. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
93. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 18:45 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
94. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/09/19 19:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ16-1ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/09/19 09:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-4
96. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/09/19 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 8-1
97. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/09/19 13:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-4
98. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 18:45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-0
99. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/09/19 20:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-7
100. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/09/19 18:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
101. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 22/09/19 19:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ16-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 10:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
103. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/09/19 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-2
104. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 11:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-1
105. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/09/19 19:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
106. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 22/09/19 11:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-0
107. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/09/19 18:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
108. ΡΟΥΦ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/09/19 18:45 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Κ16-3ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 21/09/19 09:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 1-2
110. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/09/19 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
111. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 11:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-0
112. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/09/19 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
113. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/09/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
114. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 22/09/19 13:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 3-4
115. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 ΓΟΥΔΗ Κυριακή 22/09/19 19:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
Κ16-4ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/09/19 09:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 9-1
117. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/09/19 10:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-4
118. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/09/19 12:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-0
119. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/09/19 13:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
120. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-2
121. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/09/19 18:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
122. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/09/19 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
Κ16-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/09/19 10:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 4-0
124. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 21/09/19 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-6
125. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 21/09/19 19:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-1
126. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Σάββατο 21/09/19 19:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-3
127. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
128. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
129. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 22/09/19 12:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
Κ16-6ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/09/19 11:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
131. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-1
132. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/09/19 12:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
133. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/09/19 19:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-0
134. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 19:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
135. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/09/19 20:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
136. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 13:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
3η ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 25/09/19 16:00
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 25/09/19 16:00
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 25/09/19 16:00
4. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 25/09/19 16:00
6. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Τετάρτη 25/09/19 16:00
7. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 25/09/19 16:00
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 25/09/19 16:00
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 25/09/19 16:00
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 25/09/19 16:00
12. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 25/09/19 16:00
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 25/09/19 16:00
14. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 25/09/19 16:00
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Τετάρτη 25/09/19 16:00
16. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 25/09/19 16:00
17. ΠΟΨ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 02/10/19 16:00
18. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη 02/10/19 16:00
19. ΡΟΥΦ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Τετάρτη 02/10/19 16:00
20. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 02/10/19 16:00
21. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 02/10/19 16:00
22. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 02/10/19 16:00
23. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Τετάρτη 02/10/19 16:00
24. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 02/10/19 16:00
25. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 02/10/19 16:00
26. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 02/10/19 16:00

Σχετικά Άρθρα