Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 21-22/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 21-22/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 21/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
2. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 22/12/19 00:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 22/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 0-0
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 0-1
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-3
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 22/12/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-2
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 22/12/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-3
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 22/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Σάββατο 21/12/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-0
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 0-2
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 21/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 3-2
12. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 21/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-0
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Διονύσου Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-6
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 22/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 22/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 1-0
16. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 22/12/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 1-2
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 22/12/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 2-5
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καλυβίων Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 1-1
19. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 22/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-3
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 3-0
21. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διώνης Κυριακή 22/12/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 4-0
22. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κερατέας Κυριακή 22/12/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
23. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 22/12/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 21/12/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 21/12/19 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 21/12/19 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
27. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Σάββατο 21/12/19 09:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 0-4
28. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 21/12/19 09:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 6-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σάββατο 21/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
30. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/12/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 4-0
31. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 22/12/19 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-1
32. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 22/12/19 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 8-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 22/12/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-2
34. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 22/12/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
35. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 22/12/19 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-5
36. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 22/12/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 22/12/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
38. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διώνης Κυριακή 22/12/19 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 8-0
39. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Pallini Αrena Κυριακή 22/12/19 10:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 3-0
40. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 22/12/19 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 4-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 22/12/19 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 0-2
42. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Κυριακή 22/12/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 5-2
43. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 22/12/19 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 1-3
44. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 22/12/19 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Σάββατο 21/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
46. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 16-0
47. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-2
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Σάββατο 21/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
49. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κερατέας Σάββατο 21/12/19 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-2
50. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 21/12/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Pallini Αrena Σάββατο 21/12/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-5
52. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 21/12/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 2-3
53. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 21/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-0
54. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 21/12/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 3-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 21/12/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-2
56. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 21/12/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Αναβλήθηκε
57. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διώνης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-5
58. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαραθώνα Σάββατο 21/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. Διακόπηκε
60. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ BATISTA Σάββατο 21/12/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 6-0
61. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 21/12/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-2
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/12/19 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 10-1
63. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αυλώνα Σάββατο 21/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 2-7
64. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 21/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 1-7

Σχετικά Άρθρα