Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 21-22/12 στην ΕΠΣ Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 21-22/12 στην ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-0
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
4. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 22/12/19 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-0
5. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 4-1
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:15 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-0
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:15 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-1
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 21/12/19 12:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 3-0
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 21/12/19 17:45 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 21/12/19 10:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-4
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/12/19 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 21/12/19 12:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 7-0
Κ14 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 21/12/19 10:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 1-6
15. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/12/19 12:30 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 3-9
Κ12 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 21/12/19 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 8-0
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2019-2020
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 28/12/19 15:15
2. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 29/12/19 15:30

Σχετικά Άρθρα