Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 2-3/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-2
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-0
3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 5-2
4. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-0
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 02/02/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-2
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-2
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-2
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/02/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σταμάτας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-1
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-0
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-2
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ραφήνας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 2-2
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/02/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-2
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 03/02/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αυλώνα Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 0-1
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 2-0
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 2-1
18. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 03/02/19 15:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 5-3
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γραμματικού Κυριακή 03/02/19 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 2-1
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/02/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 4-2
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 8-0
22. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .) 3-0
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/02/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ) 2-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 02/02/19 09:30 ΠΑΠΠΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 5-0
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 02/02/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ. 1-3
26. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/02/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Σάββατο 02/02/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 3-1
28. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 02/02/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 4-2
29. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/02/19 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .. 5-0
31. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Σταμάτας Σάββατο 02/02/19 09:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 4-1
32. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/02/19 09:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 4-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Κυριακή 03/02/19 09:30 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
34. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 03/02/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 5-1
35. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 03/02/19 09:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 1-8
36. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Κυριακή 03/02/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 6-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΜΑΡΚΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κουβαρά Κυριακή 03/02/19 09:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
38. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/02/19 09:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 2-3
39. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/02/19 09:30
40. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/02/19 09:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 6-0
41. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 03/02/19 12:00 ΚΑΡΡΑΣ Α. 7-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/02/19 09:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 4-1
43. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 03/02/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 3-0
44. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 03/02/19 09:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 2-4
45. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 03/02/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 03/02/19 09:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 7-1
47. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 03/02/19 09:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 0-1
48. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/02/19 09:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-4
49. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 03/02/19 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 6-2
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/02/19 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-5
51. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κουβαρά Σάββατο 02/02/19 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 6-0
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-2
53. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 02/02/19 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-2
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 02/02/19 11:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
55. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 02/02/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 5-1
56. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-2
57. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 02/02/19 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 02/02/19 00:00
59. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Σάββατο 02/02/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-0
60. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαραθώνα Σάββατο 02/02/19 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-5
61. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 02/02/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-2
62. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-0
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 11:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-4
64. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/02/19 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
65. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 02/02/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-4
66. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 02/02/19 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 8-0
67. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-0
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/02/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-5
69. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 03/02/19 12:00 ΠΑΠΠΑΣ .
70. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αναβύσσου Κυριακή 03/02/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
71. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 03/02/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/02/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
73. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 03/02/19 12:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 0-2
74. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Κυριακή 03/02/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
75. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κουβαρά Κυριακή 03/02/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/02/19 00:00
77. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διώνης Κυριακή 03/02/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-6
78. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 03/02/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
79. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 03/02/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-2
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/02/19 00:00
81. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σταμάτας Κυριακή 03/02/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 03/02/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
83. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Κυριακή 03/02/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(11η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ BATISTA Κυριακή 03/02/19 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 4-1
85. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καλάμου Κυριακή 03/02/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-2
86. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού Κυριακή 03/02/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 6-0
87. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 03/02/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 2-2
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κερατέας Σάββατο 02/02/19 10:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-4
89. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β Μαρκόπουλου Κυριακή 03/02/19 10:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.

Σχετικά Άρθρα