Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 19-20/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 19-20/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 19/10/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 1-2
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/10/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
3. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 19/10/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 1-3
4. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/10/19 00:00
5. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 20/10/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-3
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/10/19 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 3-0
7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 20/10/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-2
8. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Αναβύσσου Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 2-0
Β Κατηγόρια
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-1
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καλάμου Σάββατο 19/10/19 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-1
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας Σάββατο 19/10/19 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 19/10/19 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 4-3
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 19/10/19 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 1-2
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 20/10/19 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 2-1
15. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/10/19 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
16. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 20/10/19 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 5-2
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-1
18. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Βάρης Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4-0
19. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 20/10/19 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 1-0
20. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-1
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-4
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 20/10/19 16:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-2
23. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 20/10/19 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 19/10/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 4-0
25. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 19/10/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-0
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 19/10/19 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 0-10
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 19/10/19 10:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 7-0
28. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 19/10/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 2-2
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 19/10/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Σάββατο 19/10/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-5
31. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 19/10/19 10:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
32. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 19/10/19 10:00 ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ. 1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 19/10/19 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ . 2-2
34. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 19/10/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 7-2
35. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 19/10/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 6-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Κυριακή 20/10/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-4
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 20/10/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-4
38. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 20/10/19 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 5-3
39. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/10/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-10
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 20/10/19 10:00 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-1
41. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ανθούσας Κυριακή 20/10/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-0
42. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 20/10/19 10:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-2
43. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/10/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 3-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/10/19 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-0
45. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Κυριακή 20/10/19 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 2-10
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 20/10/19 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 0-2
47. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Κυριακή 20/10/19 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 1-7
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 20/10/19 10:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 1-3
49. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 20/10/19 10:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ .
50. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Άνοιξης Κυριακή 20/10/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 1-4
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 20/10/19 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 3-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Σάββατο 19/10/19 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-3
53. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 19/10/19 12:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 1-8
54. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 19/10/19 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 1-4
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 19/10/19 00:00
56. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 19/10/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-6
57. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 19/10/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 19/10/19 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-2
59. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 19/10/19 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-1
60. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 19/10/19 12:30 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 5-2
61. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 19/10/19 12:30 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 1-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διώνης Σάββατο 19/10/19 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-2
63. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 19/10/19 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 3-0
64. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 19/10/19 12:30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .
65. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/10/19 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-1
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 19/10/19 00:00
67. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 19/10/19 12:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 1-0
68. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 19/10/19 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Σάββατο 19/10/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 6-1
70. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κρυονερίου Σάββατο 19/10/19 12:30 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 9-3
71. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 19/10/19 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/10/19 00:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
73. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 20/10/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-2
74. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Κυριακή 20/10/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/10/19 00:00
76. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/10/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
77. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Κυριακή 20/10/19 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 0-0 α.α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βoca Αrena Κυριακή 20/10/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-6
79. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/10/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 3-0
80. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 20/10/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/10/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
82. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 20/10/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .
83. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 20/10/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 1-11
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/10/19 00:00
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 20/10/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 7-3
86. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 20/10/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 1-2
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/10/19 00:00
88. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Κυριακή 20/10/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-6
89. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δροσιάς Κυριακή 20/10/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 7-2

Σχετικά Άρθρα