Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 19-20/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 19-20/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

1. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 6-0
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-2
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 5-0
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-0
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ. 3-0
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ. 0-2
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
11. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-3
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-0
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
18. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
20. ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
21. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-1
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-1
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
24. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
26. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
27. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
28. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-1
29. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-5
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-0
31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-2
32. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 16:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-2
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-0
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-1
36. ΠΟΨ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-2
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/10/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 3-0
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-4
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-2

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-1
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 2-2
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 4-4
44. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 6-0
45. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 13:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-0
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 14:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 1-1
47. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-6
48. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/10/19 16:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-1
50. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-0
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 5-3
52. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 5-0
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 13:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 6-3
54. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 2-1
56. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-7

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

57. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/10/19 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΟΣΧΟΣ Α. 4-4
58. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 10:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-2
59. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-1
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-1
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-3
62. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-0
63. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-2

 

 

Κ18-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)

64. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-0
65. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 2-2
66. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-2
67. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/10/19 18:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
68. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/10/19 18:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
69. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/10/19 19:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-5
71. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 5-0
72. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 2-0
73. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-3
74. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 19:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 3-0
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 18:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ18-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 17:45 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π. 0-2
77. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 20/10/19 09:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-2
78. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-1
79. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/10/19 18:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
Κ18-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 14:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
81. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΛΩΝΗ Ε. 0-2
82. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/10/19 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
83. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/10/19 18:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
84. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/10/19 18:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 19/10/19 09:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
86. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 4-0
87. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 14:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 1-2
88. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
89. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/10/19 18:45 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 09:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-1
91. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 6-0
92. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-1
93. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 6-0
94. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 3-2
95. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/10/19 19:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 09:30 0-3 α.α.
97. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 19/10/19 17:30 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 8-1
98. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 20:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 5-5
99. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/10/19 13:30 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-7
100. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/10/19 14:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 5-1
101. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
102. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/10/19 20:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ16-2ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
104. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 11:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
105. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/10/19 18:45 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-10
106. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 19:45 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 0-2
107. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-2
108. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-1
109. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/10/19 15:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-5
Κ16-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 09:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 4-0
111. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-2
112. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 19/10/19 10:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-3
113. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 13:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-2
114. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/10/19 17:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 3-6
115. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 12:00 ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 2-0
116. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 12:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
Κ16-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 12:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-4
118. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 12:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-5
119. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 12:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-0
120. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 14:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
121. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 19:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
122. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/10/19 15:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-1
123. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 4-1
125. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-3
126. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
127. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 19:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-1
128. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 20/10/19 15:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 3-3
129. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/10/19 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
130. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Κ16-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 14:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2
132. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 20:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 3-5
133. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 20:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-0
134. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 20:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-2
135. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 18:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
136. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 18:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ14-1ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/10/19 09:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 4-4
138. ΖΕΦΥΡΟΣ 1 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-1
139. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
140. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 13:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-8
141. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 14:30 ΘΩΜΑΣ Π. 5-2
142. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
Κ14-2ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 09:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-5
144. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
145. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/10/19 10:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-1
146. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-6
147. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 7-0
148. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 20:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-3
Κ14-3ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΠΕΥΚΗ 2 – ΡΟΥΦ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-7
150. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 7-0
151. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 14:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
152. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 2 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 20/10/19 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 3-1
153. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/10/19 20:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
154. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ14-4ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
155. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-0
156. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-6
157. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 11:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-3
158. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΥΚΗ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 12:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-2
159. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 17:00 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-1
160. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ14-5ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
161. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-3
162. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 11:45 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
163. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΘΩΜΑΣ Π. 1-3
164. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 17:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-0
165. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΙΣΣΑ Α. 8-0
166. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 10:30 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-1
Κ14-6ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΛΩΝΗ Ε. 1-1
168. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-3
169. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 12:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-0
170. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-4
171. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 2-1
172. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/10/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-2
173. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 20:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 8-0
Κ12-1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
174. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 09:30 ΙΣΣΑ Α. 1-0
175. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-5
176. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 20:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-0
177. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 20/10/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Κ12-2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΡΟΥΦ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
179. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/10/19 13:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-5
180. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
181. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/10/19 14:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 2-0
Κ12-3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-1
183. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 20/10/19 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 8-2
184. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/10/19 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-2
185. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 20:15 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ12-4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
186. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 09:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
187. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
188. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/10/19 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-0
189. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/10/19 19:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
Κ12-5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 12:45 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 0-2
191. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 13:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
192. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 5-4
193. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 09:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 8-0
Κ12-6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
194. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 13:15 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-1
195. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 7-0
196. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-4
197. ΠΟΨ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 20/10/19 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
198. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/19 12:00 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-1
Κ12-7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 6-3
200. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. Αναβλήθηκε
201. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/10/19 12:30 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. Αναβλήθηκε
202. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 20/10/19 10:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 2-3
203. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/10/19 18:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
Κ12-8ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
204. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 5-1
205. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 14:00 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 2-1
206. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-1
207. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
208. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/10/19 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-5

Σχετικά Άρθρα