Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/3 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/3 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 4-1
2. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-0
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-3
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
5. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1
7. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-5
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
13. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/03/19 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-0
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/03/19 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
18. ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-3
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 4-0
20. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-0
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1
23. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-3
26. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
27. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-0
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-1
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-2
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ. 4-2
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 2-0
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 7-1
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-1
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-2
40. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 5-0
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
43. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/03/19 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 1-1
44. ΑΦΟΒΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/03/19 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-1
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-2
46. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
48. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
50. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-0
51. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 15:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/03/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 12:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/03/19 12:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 12:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/03/19 15:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-3
61. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
62. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-9
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 9-0
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 16/03/19 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-1
65. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 17:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-0
66. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-4
67. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
68. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΦΟΒΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/03/19 18:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
71. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-0
72. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-0
73. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
74. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 17/03/19 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
75. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/03/19 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
76. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-2
78. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
79. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 17:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
80. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-0
81. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
82. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
83. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 18:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/03/19 09:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-3
85. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 0-5
86. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-6
87. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-3
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π. 0-2
89. ΠΟΨ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-5
90. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 17/03/19 12:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 4-2
91. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 17:45 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
93. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 4-0
94. ΠΕΥΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/03/19 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
95. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
96. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/03/19 18:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΦΟΒΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 4-6
98. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 13:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-1
99. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-8
100. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 19:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 2-3
101. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 11:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-3
102. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 19:30 ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
103. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 20:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-0
105. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-5
106. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 13:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-0
107. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 16:15 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-1
108. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 17:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 4-8
109. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 17/03/19 09:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-0
110. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/03/19 13:15 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-2
112. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-0
113. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/03/19 13:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-0
114. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 17:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΛΩΝΗ Ε. 5-0
115. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-0
116. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 20:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 4-0
117. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 3-0
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 10:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
119. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 11:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-3
120. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 12:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-2
121. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-1
122. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 18:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 2-5
123. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/03/19 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-0
125. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΟΥΛΙ Ε. 1-5
126. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 4-0
127. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 3-0
128. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 17:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-1
129. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/03/19 20:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/03/19 13:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 2-0
131. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΜΠΕΝΟΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-0
132. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/03/19 12:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-1
133. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 12:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 0-0
134. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/03/19 13:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-2
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3
136. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/03/19 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
137. ΙΑΣΩΝ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 9-0
138. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 19:45 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-2
139. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 20:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 3-4
140. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/03/19 13:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 6-2
141. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/03/19 19:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 09:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
143. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 4-1
144. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/03/19 11:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2
145. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 13:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 3-0
146. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/03/19 17:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 6-0
147. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/03/19 19:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
148. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/03/19 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-3
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/03/19 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-1
150. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 19:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 1-2
151. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 20:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
152. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
153. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 16:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-0
154. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/03/19 20:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
155. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 20:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 13:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
157. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/03/19 15:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-3
158. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 16:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-7
159. ΡΟΥΦ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 19:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
160. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 20:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-3
161. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/03/19 13:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
162. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/03/19 17:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 16/03/19 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-5
164. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
165. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/03/19 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-2
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
167. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/03/19 19:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-1
168. ΠΕΥΚΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/03/19 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-0
169. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 10:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
170. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 14:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-0
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
171. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/03/19 13:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
172. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-0
173. ΡΟΥΦ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/03/19 18:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-3
174. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/03/19 15:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
175. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/03/19 18:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/03/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
177. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 16/03/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
178. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/03/19 12:45 ΙΣΣΑ Α. 1-3
179. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕΚ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-7
180. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 13:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 6-0
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
182. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/03/19 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-4
183. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 12:45 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 7-0
184. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/03/19 19:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
185. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 17/03/19 19:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
186. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-2
187. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/03/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-3
188. ΙΑΣΩΝ 1 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-0
189. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/03/19 18:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/03/19 09:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 5-1
191. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/03/19 09:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 6-0
192. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/03/19 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-7
193. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΡΟΥΦ 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/03/19 12:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-3
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
194. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/03/19 13:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-4
195. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 16/03/19 13:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
196. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/03/19 17:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-0
197. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 10:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 10-0
198. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-3
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/03/19 14:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 9-0
200. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/03/19 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-0
201. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/03/19 13:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-0
202. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/03/19 17:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
203. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 19:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ12-9ος Όμιλος-2ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
204. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/03/19 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 6-1
205. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/03/19 12:15 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-5
206. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/03/19 15:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.
207. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/03/19 15:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-1
208. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/03/19 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ10-1ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
209. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/03/19 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-10
210. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/03/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
211. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Κυριακή 17/03/19 12:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 7-7
212. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Κυριακή 17/03/19 14:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-4
Κ10-2ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
213. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 16/03/19 10:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-1
214. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΡΟΥΦ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 16/03/19 17:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-8
215. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 16/03/19 18:15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
216. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/03/19 11:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-6
217. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/03/19 12:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 6-6
Κ10-3ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
218. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 16/03/19 09:45 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-3
219. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 17/03/19 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-2
220. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 17/03/19 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-4
221. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΟΨ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 17/03/19 18:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
222. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 17/03/19 18:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

Σχετικά Άρθρα