Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/2 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-0
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-3
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/19 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 3-0
4. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 3-0
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 17/02/19 15:00 0-3 α.α.
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ. 2-3
8. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 17/02/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-0
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-3
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-0
13. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-1
14. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-3
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-0
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 5-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-4
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-2
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-1
21. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-1
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/19 15:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 6-0
24. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-2
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-3
27. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-2
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-1
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-1
30. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-5
31. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-3
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 3-2
34. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-1
35. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
36. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/02/19 15:15 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/02/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-0
38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-8
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-3
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/02/19 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 3-2
42. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/02/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
43. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/19 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/02/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-0
45. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-2
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 17/02/19 15:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/02/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-2
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-0
49. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/02/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 3-1
50. ΑΡΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 3-0
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/02/19 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1
53. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/02/19 11:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-2
54. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 12:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/02/19 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
56. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-2
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/02/19 15:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-3
59. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-2
60. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-0
61. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-3
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/19 11:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/02/19 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-1
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 16/02/19 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 6-4
65. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/19 10:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
66. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/19 10:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
67. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/02/19 12:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-3
68. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-2
69. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/02/19 09:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-1
70. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/02/19 18:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/02/19 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
72. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1
73. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/02/19 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
74. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/02/19 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ. 3-0
75. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/19 17:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
76. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/02/19 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.
77. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/02/19 18:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 8-0
79. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 18:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-2
80. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/19 18:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 1-0
81. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/19 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
82. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 17/02/19 17:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
83. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
84. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/19 18:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/19 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
86. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/02/19 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
87. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
88. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/02/19 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 17:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 8-2
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 17/02/19 10:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 2-0
91. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/02/19 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
92. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/02/19 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/02/19 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-4
94. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 13:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-2
95. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/19 14:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 5-1
96. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/19 18:15 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
97. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/02/19 17:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/19 09:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 1-0
99. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/19 18:00 ΙΣΣΑ Α. 3-1
100. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/02/19 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-2
101. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/02/19 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-1
102. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-1
103. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/02/19 18:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
104. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 18:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/02/19 10:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-1
106. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΑΛΑΚΗ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
107. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 11:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-4
108. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 16:45 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 5-2
109. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 17:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-1
110. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/02/19 17:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
111. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/02/19 20:15 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/02/19 12:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-0
113. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/02/19 13:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ. 0-2
114. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/02/19 17:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 1-0
115. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/02/19 17:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε. 3-0
116. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/19 18:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΘΕΜΕΛΗΣ Χ. 0-1
117. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 17/02/19 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-1
118. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/02/19 14:15 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/19 12:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-3
120. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 16/02/19 20:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 2-0
121. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/02/19 09:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-0
122. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/02/19 14:45 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-2
123. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/02/19 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
124. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 17/02/19 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/19 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 0-3
126. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/02/19 10:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-0
127. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/02/19 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-1
128. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/19 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-0
129. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/02/19 20:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-1
130. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/02/19 12:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-1
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 16/02/19 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΩΝΗ Ε., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 3-1
132. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/02/19 11:45 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-0
133. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/02/19 13:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-1
134. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/02/19 14:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 1-4
135. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/02/19 18:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
136. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/02/19 10:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-1
137. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-4
138. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
139. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/02/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
140. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/02/19 16:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-3
141. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/02/19 16:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
142. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/02/19 20:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/02/19 09:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-2
144. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/02/19 11:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-1
145. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 11:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
146. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/02/19 13:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-0
147. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-1
148. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/02/19 19:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.
149. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/02/19 19:45 ΝΑΣΗΣ Σ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/19 09:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-1
151. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/02/19 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
152. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/02/19 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-1
153. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/02/19 12:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
154. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/02/19 17:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-5
155. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/02/19 18:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
156. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/02/19 20:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-2
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/02/19 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
158. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/19 12:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-0
159. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/02/19 18:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-0
160. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/02/19 19:45 ΙΣΣΑ Α. 1-3
161. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/02/19 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-4
162. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/02/19 20:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 2-0
163. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/02/19 20:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/02/19 11:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-3
165. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/02/19 10:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-2
166. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 10:15 3-0 α.α.
168. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/02/19 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
169. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/02/19 12:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 5-1
170. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/02/19 09:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-3
171. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/02/19 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
Κ10-1ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/02/19 13:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-6
173. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 17/02/19 09:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-2
174. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ALMA Κυριακή 17/02/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-4
175. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Κυριακή 17/02/19 12:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-7
Κ10-2ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 16/02/19 18:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
177. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/02/19 18:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 4-4
178. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/02/19 11:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-2
179. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/02/19 12:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-2
180. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΡΟΥΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/02/19 13:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-9
Κ10-3ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΟΨ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 16/02/19 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-5
182. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 17/02/19 10:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 4-1
183. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 17/02/19 11:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
184. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 17/02/19 12:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
185. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/02/19 17:00 ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

Σχετικά Άρθρα