Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων Σάββατο 16/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 3-2
2. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κυριακή 17/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-1
4. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 17/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
5. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/11/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-0
6. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 17/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 0-2
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-4
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Σάββατο 16/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-4
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-4
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 16/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-1
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-0
13. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-2
14. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-3
15. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 7-1
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 0-6
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-4
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-1
19. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κερατέας Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-0
20. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διώνης Κυριακή 17/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 6-1
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 1-0
22. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 17/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
23. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αυλώνα Κυριακή 17/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βούλας Σάββατο 16/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-5
25. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 16/11/19 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-0
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/11/19 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
28. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παπασιδέρη Σάββατο 16/11/19 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 1-4
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/11/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 1-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-0
31. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 16/11/19 09:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-4
32. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 16/11/19 11:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ. 1-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 16/11/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 3-2
34. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καλάμου Σάββατο 16/11/19 09:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΚΟΣΜΑΣ Κ. Αναβλήθηκε
35. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 16/11/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΙΝΑΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 1-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Κυριακή 17/11/19 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
37. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 17/11/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-7
38. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 17/11/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-0
39. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/11/19 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΜΑΡΚΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/11/19 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 2-1
41. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/11/19 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-0
42. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 17/11/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-2
43. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/11/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 17/11/19 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 2-0
45. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Κυριακή 17/11/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 1-2
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 17/11/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
47. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Pallini Αrena Κυριακή 17/11/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/11/19 10:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 6-0
49. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/11/19 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 0-1
50. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/11/19 10:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-2
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 17/11/19 10:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 3-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 16/11/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 3-0
53. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 16/11/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-1
54. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 16/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κερατέας Σάββατο 16/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-2
56. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/11/19 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 7-2
57. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παπασιδέρη Σάββατο 16/11/19 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 6-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Pallini Αrena Σάββατο 16/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 7-2
59. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Σάββατο 16/11/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 5-2
60. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 16/11/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 1-1
61. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ανθούσας Σάββατο 16/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/11/19 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-0
63. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διώνης Σάββατο 16/11/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 2-1
64. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 16/11/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-1
65. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 16/11/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-1
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 16/11/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-0
67. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ BATISTA Σάββατο 16/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 0-2
68. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 16/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-4
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αυλώνα Σάββατο 16/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 2-5
70. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 16/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 1-5
71. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 16/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 0-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Κυριακή 17/11/19 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 1-0
73. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 17/11/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
74. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 17/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 17/11/19 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 1-9
76. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/11/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
77. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/11/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 17/11/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 8-2
79. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Κυριακή 17/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 9-0
80. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διώνης Κυριακή 17/11/19 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 2-4
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 17/11/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 8-3
82. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 17/11/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 4-3
83. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Διονύσου Κυριακή 17/11/19 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 BATISTA Κυριακή 17/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
85. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νικολακάκη Κυριακή 17/11/19 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 8-0
86. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Κυριακή 17/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-3
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
88. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/11/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 3-6
89. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Δροσιάς Κυριακή 17/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 7-1
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Κύπελλο Γ φάση
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κρυονερίου Τετάρτη 20/11/19 14:30
2. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Καλυβίων Τετάρτη 20/11/19 14:30
3. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Τετάρτη 20/11/19 14:30
4. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέας Μάκρης Τετάρτη 20/11/19 14:30
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 20/11/19 14:30
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 20/11/19 14:30
7. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 20/11/19 14:30
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Τετάρτη 27/11/19 14:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Καπανδριτίου Τετάρτη 20/11/19 15:00

Σχετικά Άρθρα