Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/11 στην ΕΠΣ Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 16-17/11 στην ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-3
2. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/11/19 15:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-0
3. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 17/11/19 14:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-0
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/11/19 14:45 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-2
5. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-2
6. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 3-0
7. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 16/11/19 15:30 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ) 0-2
9. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 16/11/19 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-3
10. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/11/19 12:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 2-2
11. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
12. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 4-0
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-1
14. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/11/19 10:15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 3-1
16. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ) 0-2
17. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/11/19 10:45 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
18. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/11/19 12:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-1
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-2
20. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 3-0
21. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .) 2-5
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/11/19 15:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-3
23. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΣΠΗΛΙΟΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .) 1-0
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αναβλήθηκε
25. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/11/19 12:45 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ) 2-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 1-2
27. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-0
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/11/19 17:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-3
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 16/11/19 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 1-1
30. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 16/11/19 15:30 ΣΠΗΛΙΟΣ .., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 1-1
31. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-1
32. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/11/19 10:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-4
33. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΡΟΥΛΗ .) 0-2
34. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 17/11/19 13:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-5
35. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-3
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/11/19 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 16/11/19 11:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 2-1
38. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/11/19 17:45 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 1-0
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/11/19 12:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
40. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/11/19 17:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-2
41. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/11/19 18:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 16/11/19 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
43. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 16/11/19 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 2-1
44. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/11/19 15:30 ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
Κ16 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 16/11/19 11:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
46. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 16/11/19 17:45 ΓΚΟΛΕΣ Π.
47. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/11/19 17:30 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 16/11/19 13:15 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
49. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 16/11/19 17:45 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 12-1
50. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 17/11/19 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/11/19 09:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 9-1
52. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/11/19 13:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
53. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/11/19 13:15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 9-1
Κ14 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 16/11/19 09:00 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α. 3-0
Κ14 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/11/19 09:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
56. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/11/19 19:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 16/11/19 12:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
58. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 16/11/19 17:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Α.
Κ14 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/11/19 11:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-1
60. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 16/11/19 17:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 16/11/19 12:15 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
62. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/11/19 09:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
Κ12 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 16/11/19 12:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
64. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 16/11/19 15:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 0-4
65. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 17/11/19 09:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 16/11/19 13:30 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 1-2
67. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 17/11/19 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
68. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 17/11/19 16:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
Κ12 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 16/11/19 09:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
70. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 17/11/19 10:30 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ12 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 17/11/19 12:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
72. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 17/11/19 13:30 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
Κ12 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ACTION ΡΕΝΤΗ Σάββατο 16/11/19 10:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
74. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ACTION ΡΕΝΤΗ Κυριακή 17/11/19 18:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.

Σχετικά Άρθρα