Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Άνοιξης Σάββατο 15/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 3-5
2. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 16/02/20 00:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 16/02/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-1
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 16/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-1
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 16/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-1
6. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Κυριακή 16/02/20 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 4-0
7. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 3-0
8. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Ραφήνας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-2
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 15/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 15/02/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-4
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 15/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 1-1
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 15/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Διονύσου Σάββατο 15/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-5
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-1
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 16/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-1
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 16/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-0
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 15/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-0
18. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βάρης Σάββατο 15/02/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. Δεν έγινε
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλυβίων Κυριακή 16/02/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 1-2
20. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γραμματικού Κυριακή 16/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 0-1
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 16/02/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 2-3
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 16/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 0-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 15/02/20 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 4-0
25. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Μαραθώνα Σάββατο 15/02/20 09:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ. 4-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 15/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 0-1
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Βούλας Σάββατο 15/02/20 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 0-3
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 15/02/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ. 5-1
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 15/02/20 09:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ραφήνας Σάββατο 15/02/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 4-2
31. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΡΚΟ Κρυονερίου Σάββατο 15/02/20 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 5-2
Β ΦΑΣΗ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Παπασιδέρη Κυριακή 16/02/20 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-4
33. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Κυριακή 16/02/20 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-8
Β ΦΑΣΗ Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 16/02/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 4-2
35. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίας Άννας Κυριακή 16/02/20 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 16/02/20 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-1
37. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 16/02/20 10:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 16/02/20 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
39. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 16/02/20 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Pallini Αrena Σάββατο 15/02/20 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 1-0
41. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 15/02/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 15/02/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 1-1
43. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καλυβίων Κυριακή 16/02/20 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Β ΦΑΣΗ Κ14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Σάββατο 15/02/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-1
45. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 15/02/20 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 1-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 15/02/20 12:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-0
47. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 15/02/20 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-0
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΡΚΟ Ραφήνας Τετάρτη 19/02/20 16:00

Σχετικά Άρθρα