Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 14-15/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 14-15/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σάββατο 14/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
2. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αναβλήθηκε
4. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βάρης Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 6-1
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 15/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
6. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0

7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 3-2
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα Κυριακή 15/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 4-3
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 14/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
10. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-1
11. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) Αναβλήθηκε
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 4-1
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 14/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 5-1
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 15/12/19 14:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2-2
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Κυριακή 15/12/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-1
16. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Δροσιάς Κυριακή 15/12/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 2-2
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-4
18. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) Αναβλήθηκε
19. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 15/12/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 0-1
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αυλώνα Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 1-0
21. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διώνης Κυριακή 15/12/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 3-0
22. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 15/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-0
23. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 15/12/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 14/12/19 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 3-2
25. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 14/12/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Διακόπηκε
26. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 4-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 6-0
28. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/12/19 09:30 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Διακόπηκε
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 2-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 14/12/19 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-7
31. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 14/12/19 09:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 15/12/19 10:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-5
33. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Κυριακή 15/12/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-5
34. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βουλιαγμένης Κυριακή 15/12/19 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
35. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 15/12/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 0-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 15/12/19 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
37. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γέρακα Κυριακή 15/12/19 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-2
38. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 15/12/19 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-2
39. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 15/12/19 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. Αναβλήθηκε
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέας Μάκρης Κυριακή 15/12/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-1
41. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διώνης Κυριακή 15/12/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 4-2
42. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 15/12/19 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-0
43. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 15/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 15/12/19 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-5
45. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Άνοιξης Κυριακή 15/12/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
46. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 15/12/19 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 0-2
47. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 15/12/19 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 6-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
49. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
50. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 14/12/19 00:00
52. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. Αναβλήθηκε
53. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. Αναβλήθηκε
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 14/12/19 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
55. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. Διακόπηκε
56. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 3-0
57. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Pallini Αrena Σάββατο 14/12/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 14/12/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. Διακόπηκε
59. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
60. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
61. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διώνης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 1-6
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Σάββατο 14/12/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. Αναβλήθηκε
63. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 14/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
64. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Αναβλήθηκε
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Νέων Παλατίων Σάββατο 14/12/19 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 6-0
66. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. Αναβλήθηκε
67. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 14/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 15/12/19 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 0-1
69. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Κυριακή 15/12/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 4-0
70. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 15/12/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-3
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 15/12/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 3-10
72. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 15/12/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
73. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 15/12/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ανθούσας Κυριακή 15/12/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 7-2
75. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 15/12/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 1-0
76. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 15/12/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-9
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 15/12/19 12:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 8-0
78. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 15/12/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 4-0
79. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 15/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 15/12/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
81. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 15/12/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-2
82. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 Αγίας Άννας Κυριακή 15/12/19 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 2-3
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κυριακή 15/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
84. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Δροσιάς Κυριακή 15/12/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-2
85. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καλάμου Κυριακή 15/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-8
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 21/12/19 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 21/12/19 10:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δημοτικό Αχαρνών Τετάρτη 18/12/19 15:15

Σχετικά Άρθρα