Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 13 και 14/10 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 13 και 14/10 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 0-0
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
4. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 5-4
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-2
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-2
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 4-0
13. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-0
14. ΙΑΣΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-0
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-3
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-1
18. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-1
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-5
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β. 3-0
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-0
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-1
26. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-2
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-1
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-1
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-2
30. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-1
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-1
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-2
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 5-0
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-6
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
38. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
39. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-3
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-2
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 8-2
44. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 13:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-2
48. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ Κυριακή 14/10/18 00:00 3-0 α.α.
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
51. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
52. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-1
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-3
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-0
56. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-3
57. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/10/18 11:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 4-0
58. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-0
60. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-1
61. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ. 3-2
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-2
63. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 16:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-2
64. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 16:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Κ18-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 6-0
66. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/18 11:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-2
67. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/10/18 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 3-4
68. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 20:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-1
69. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/10/18 18:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
70. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 18:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ18-2ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-2
72. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
73. ΠΛΑΤΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
74. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/10/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 3-2
75. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 19:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-1
76. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 19:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ18-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 09:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
78. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 0-0
79. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/10/18 13:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 0-1
80. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/10/18 17:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 2-0
81. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΟΨ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 20:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 4-0
82. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/10/18 17:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
Κ18-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-1
84. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 13:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-2
85. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 20:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-0
86. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-1
87. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/10/18 18:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
88. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/10/18 19:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-1
90. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
91. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 11:45 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-2
92. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 20:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
93. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/10/18 20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-0
94. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
Κ18-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 11:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-1
96. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 12:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-2
97. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 18:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-2
98. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 18:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-1
99. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.
Κ16-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-2
101. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 18:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-3
102. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 18:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
103. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/10/18 17:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
104. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 18:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
105. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 18:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Κ16-2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 10:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-1
107. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/10/18 12:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-2
108. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/10/18 12:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-2
109. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/10/18 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
110. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 20:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
111. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 20:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ16-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 20:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 5-1
113. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 20:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-1
114. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 10:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-6
115. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 12:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-0
116. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 14:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-2
117. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 20:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
118. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 20:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ16-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 7-1
120. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 13:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
121. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/10/18 11:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-3
122. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 18:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
123. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
124. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 20:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 13/10/18 12:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
126. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/10/18 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-3
127. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 13:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-1
128. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
129. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 17:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.
130. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/10/18 19:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Κ16-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 12:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-9
132. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 13/10/18 13:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-3
133. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 13:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-2
134. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 18:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 4-0
135. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/10/18 19:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
136. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 14/10/18 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
Κ14-1ος-Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/10/18 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-1
138. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 11:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 4-1
139. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 11-0
140. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-1
141. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 20:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-3
142. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-1
Κ14-2ος-Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-4
144. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/10/18 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
145. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/10/18 14:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 5-2
146. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 14/10/18 18:00 ΝΑΟΥΜ Δ.
147. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 18:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
148. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/10/18 20:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
149. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 20:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Κ14-3ος-Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 09:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
151. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 12:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 8-0
152. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 15:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 5-0
153. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 13/10/18 17:30 ΛΙΑΚΑΣ Π. 3-0
154. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/10/18 19:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-0
155. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/10/18 10:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-1
Κ14-4ος-Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 09:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 4-0
157. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-1
158. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/10/18 11:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-4
159. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 11:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
160. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 13:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 6-1
161. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/10/18 10:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ14-5ος-Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 7-0
163. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 12:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
164. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 13:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-0
165. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/10/18 17:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-2
166. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
167. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 14/10/18 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
168. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 18:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Κ14-6ος-Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-5
170. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/10/18 14:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-6
171. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΙΑΣΩΝ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 15:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 1-1
172. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 18:15 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-2
173. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 19:45 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-1
174. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 09:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-4
175. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/10/18 20:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ12-1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
177. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 13:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-4
178. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 18:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-2
179. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/10/18 18:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ12-2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
180. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/10/18 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
181. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 12:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
182. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/10/18 13:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-5
183. ΙΑΣΩΝ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 17:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
Κ12-3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
184. ΡΟΥΦ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 4-0
185. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 11:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
186. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/10/18 13:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-4
187. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/10/18 18:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 6-0
188. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 18:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 5-1
Κ12-4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
189. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 09:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 4-0
190. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 13/10/18 14:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-1
191. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 14/10/18 09:45 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 6-2
192. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/10/18 12:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 6-2
Κ12-5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 09:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-10
194. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/10/18 09:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 4-1
195. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
196. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/10/18 12:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-1
197. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/10/18 18:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Κ12-6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
198. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 13/10/18 09:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-1
199. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
200. ΑΕΚ – ΠΟΨ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 13/10/18 15:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 10-0
201. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 0-5
202. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. Αναβλήθηκε
Κ12-7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
203. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 10:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-1
204. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-3
205. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/10/18 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
206. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-1
207. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 14/10/18 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-4
Κ12-8ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
208. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 13:45 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-0
209. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/10/18 14:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
210. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 17:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
211. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 13:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 3-0
212. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 14:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ.

Σχετικά Άρθρα