Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-3
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-0
4. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-2
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-2
8. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 12:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-1
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-0
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-0
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-1
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-2
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
18. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-4
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
20. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΨ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-3
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 5-2
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
24. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-2
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-1
27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-3
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-3
30. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-2
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-0
34. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 1-1
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 5-2
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-4
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
40. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-5
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 13/04/19 16:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-1
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-1
43. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-1
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-0
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-3
46. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/04/19 13:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 3-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ. 0-3
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-5
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 13/04/19 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 4-1
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/04/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-1
54. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 10-0
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-1
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 16:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΟΥΜ Δ. 1-4
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-6
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-0
62. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 13:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 1-1
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/04/19 16:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-3
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-3
65. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-1
66. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-1
67. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 18:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 4-3
68. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 18:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-0
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Κυριακή 14/04/19 13:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 2-3
70. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/04/19 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 0-0
72. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 3-1
73. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 18:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε.
74. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
75. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/04/19 19:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
76. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 19:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
77. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 19:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 09:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-0
79. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-0
80. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 2-4
81. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-2
82. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 18:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
83. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 19:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/04/19 18:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
85. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 19:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 12:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-5
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 09:30 Αναβλήθηκε
88. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 10-1
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-3
90. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 12:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0 (πεν: 5-4)
91. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΑΣΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 14/04/19 10:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 2-0
92. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/04/19 13:45 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
93. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 17:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
94. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
95. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 18:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
96. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 19:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
98. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-3
99. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 13/04/19 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 1-0
100. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 09:45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-0
101. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΟΥΛΙ Ε. 4-1
102. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 11:30 ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-5
103. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 13:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΟΥΛΙ Ε. 1-5
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-0
105. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 3-1
106. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-4
107. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 11:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-2
108. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-0
109. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 12:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 0-3
110. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 13:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 0-0
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 09:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 0-3 α.α.
112. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-6
113. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-1
114. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-0
115. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-2
116. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-1
117. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/04/19 19:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/04/19 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-4
119. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 18:45 Αναβλήθηκε
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 18:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-2
121. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 13/04/19 19:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 5-1
Κ16-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 7-1
123. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 19:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΟΥΛΙ Ε. 1-4
125. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ. 3-2
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-1
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 6-2
128. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-0 (πεν: 3-4)
129. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 4-0
130. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 20:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-1 (πεν: 4-5)
131. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 20:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 6-1
132. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΛΩΝΗ Ε. 1-1 (πεν: 1-4)
133. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 13:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-3
134. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 18:45 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-0
136. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 20:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
137. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 09:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-1
138. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 4-1
139. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 17:15 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
140. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 18:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
141. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/04/19 20:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 12:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-6
143. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
144. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-4
145. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/04/19 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-4
146. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-4
147. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 10:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
148. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/04/19 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 2-1
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 10:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
150. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
151. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-0
152. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-7
153. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 20:15 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 2-3
154. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0
155. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 15:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-3
157. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 13:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 4-2
158. ΙΑΣΩΝ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 3-2
159. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 17:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-0
160. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/04/19 20:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-1
161. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 09:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
162. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 20:15 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
164. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 4-2
165. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 18:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 3-3
166. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 13:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
168. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
169. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 17:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
170. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/04/19 18:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
171. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/04/19 20:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 12:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
173. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
174. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 17:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-5
175. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 10:00 ΙΣΣΑ Α. 0-2
176. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 14:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 3-0
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΡΟΥΦ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 10:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-3
178. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-0
179. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/04/19 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
180. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 14/04/19 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
181. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 14/04/19 18:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 0-2
183. ΑΕΚ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 13/04/19 11:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-0
184. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-2
185. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0
186. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/04/19 10:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-0
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 14:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
188. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 15:45 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 0-3
189. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/04/19 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 4-1
190. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-2
191. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/04/19 20:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
192. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/04/19 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-1
193. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/04/19 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-1
194. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 13/04/19 15:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. Αναβλήθηκε
195. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/04/19 20:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
196. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 8-0
197. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 13/04/19 10:30 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 4-1
198. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 20:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
199. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/04/19 20:30 , ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
200. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/04/19 10:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
201. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/04/19 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-7
202. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/04/19 14:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
203. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 14/04/19 12:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
204. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 14/04/19 16:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 0-2
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
205. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-1
206. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/04/19 20:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-6
207. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:15 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
208. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-3
209. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/04/19 16:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-3
Κ10-1ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
210. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 13/04/19 12:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 9-0
211. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 12:00 ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 3-4
212. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/04/19 13:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-4
213. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Κυριακή 14/04/19 15:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 3-2
Κ10-2ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
214. ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/04/19 09:00 ΣΟΥΛΙ Ε. 5-3
215. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/04/19 11:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 8-1
216. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 14/04/19 14:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-2
217. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 14/04/19 15:30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 2-4
Κ10-3ος Όμιλος
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
218. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 13/04/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
219. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 13/04/19 14:30 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-3
220. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 14/04/19 09:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 3-1
221. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Κυριακή 14/04/19 14:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 6-2
222. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 14/04/19 19:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.

Σχετικά Άρθρα