Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 12-13/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 12-13/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-0
3. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-2
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-0
7. ΙΑΣΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-0
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
11. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-2
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-0
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-0
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-4
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 4-0
16. ΡΟΥΦ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-1
18. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-1
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-4
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 5-0
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-2
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΕΥΚΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-1
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-0
27. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 0-1
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 11:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-4
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
31. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-1
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
36. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 5-1
37. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-2
38. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 16:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-3
42. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 09:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 3-0
43. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 09:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-3
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 12:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 3-5
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/10/19 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 1-1
46. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-3
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-0
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 4-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-2
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-6
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 3-0
52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-1
54. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-7
55. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-1
56. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 13:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-1
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 10:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
61. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00 3-0 α.α.
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-0
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-5
64. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 13:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-4
Κ18-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/10/19 09:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
66. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 6-1
67. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/10/19 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-6
68. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 18:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-3
69. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.
70. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 20:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ18-2ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 13:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-5
72. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 18:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 2-0
73. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 10:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-5
74. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Κυριακή 13/10/19 13:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-0
75. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/10/19 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
76. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/10/19 18:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
Κ18-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 11:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 6-0
78. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 12/10/19 14:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-1
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-4
80. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/10/19 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ. 3-3
81. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/10/19 19:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.
Κ18-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΝΑΣΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 1-0
83. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 13/10/19 18:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
84. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/10/19 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
85. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/10/19 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
86. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 19:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ18-5ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-1
88. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-4
89. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 18:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-1
90. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 18:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
91. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/10/19 19:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 10:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
93. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 18:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 7-0
94. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 18:15 ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
95. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/10/19 18:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
96. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 18:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
97. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 20:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/10/19 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-5
99. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 6-3
100. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/10/19 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-3
101. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 12/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-2
102. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
103. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/10/19 18:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
104. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 20:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Κ16-2ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/10/19 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-2
106. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 5-0
107. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 7-0
108. ΙΑΣΩΝ – ΡΟΥΦ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 11:45 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-0
109. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 12:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 5-0
110. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 13:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 6-2
111. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/10/19 18:15 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ16-3ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 12/10/19 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-0
113. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 18:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-3
114. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/10/19 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
115. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/10/19 16:00 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 0-2
116. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 17:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
117. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 19:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
118. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 19:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ16-4ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 09:15 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-1
120. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-4
121. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 13:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-0
122. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
123. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 18:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
124. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/10/19 18:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-0
125. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/10/19 14:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 6-1
Κ16-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
127. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 11:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-0
128. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 18:45 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 5-1
129. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 20:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-9
130. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 12:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-1
131. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/10/19 17:00 ΛΩΝΗ Ε.
132. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 13/10/19 17:45 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/10/19 20:15 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 4-2
134. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 20:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 2-4
135. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 15:45 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
136. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/10/19 19:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
137. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/10/19 20:15 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
138. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/10/19 20:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-1ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-1
140. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-2
141. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΟΣ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 15:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
142. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 17:00 ΜΟΣΧΟΣ Α. 8-0
143. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 18:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-9
Κ14-2ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 09:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-4
145. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/10/19 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
146. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-3
147. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 11:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-6
148. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/10/19 20:30 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 3-2
149. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/10/19 18:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Κ14-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΡΟΥΦ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-8
151. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/10/19 12:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-3
152. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-0
153. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-8
154. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/10/19 20:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-3
155. ΖΕΦΥΡΟΣ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/10/19 18:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ14-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-0
157. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-2
158. ΠΕΥΚΗ 1 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/10/19 18:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
159. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/10/19 10:15 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-1
160. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 14:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-4
161. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 13/10/19 17:15 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ14-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 09:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 2-4
163. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/10/19 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-3
164. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/10/19 13:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-2
165. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 13/10/19 09:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 5-1
166. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 13/10/19 10:30 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 0-0
167. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 13/10/19 11:30 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 5-5
Κ14-6ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 10:30 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
169. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/10/19 12:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
170. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/10/19 12:30 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 3-2
171. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 12/10/19 12:45 ΘΩΜΑΣ Π. 1-9
172. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/10/19 18:00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-5
173. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/10/19 18:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 6-1
174. ΡΟΥΦ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/10/19 20:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-3

Σχετικά Άρθρα