Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 11/01/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 2-0
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
3. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 12/01/20 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-0
4. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-1
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 12/01/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-0
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Κυριακή 12/01/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
7. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 12/01/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 2-3
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Κυριακή 12/01/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 11/01/20 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-2
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 2-2
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 11/01/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-2
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/01/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-0
13. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 11/01/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-2
14. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/01/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-3
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γέρακα Κυριακή 12/01/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-2
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/01/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 5-1
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/01/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 2-2
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 11/01/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-6
19. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 11/01/20 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 7-0
20. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Κυριακή 12/01/20 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 0-0
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 2-2
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 12/01/20 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-3
23. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 12/01/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 11/01/20 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-0
25. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 1-5
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 2-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ. 0-2
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/01/20 09:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-2
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 0-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 6-0
31. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Pallini Αrena Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 1-2
32. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Συκαμίνου Σάββατο 11/01/20 09:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-2
34. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 11/01/20 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 3-1
35. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/01/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 0-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/01/20 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-7
37. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 12/01/20 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
38. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παπασιδέρη Κυριακή 12/01/20 10:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 4-4
39. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 12/01/20 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/01/20 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
41. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 12/01/20 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 2-0
42. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Κυριακή 12/01/20 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 5-0
43. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Κυριακή 12/01/20 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 12/01/20 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
45. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 12/01/20 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-3
46. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διώνης Κυριακή 12/01/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-2
47. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέας Μάκρης Κυριακή 12/01/20 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 12/01/20 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-2
49. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/01/20 10:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-7
50. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 12/01/20 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 12/01/20 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-4
53. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
54. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-9
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
56. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/01/20 02:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-0
57. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 7-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 11/01/20 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 1-5
59. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/01/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-0
60. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/01/20 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-2
61. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Pallini Αrena Σάββατο 11/01/20 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/01/20 11:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 3-0
63. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 5-0
64. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
65. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 4-0
67. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/01/20 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-1
68. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 12/01/20 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-6
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 1-3
70. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 6-1
71. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 11/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-8
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βούλας Κυριακή 12/01/20 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
73. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 12/01/20 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
74. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 12/01/20 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κερατέας Κυριακή 12/01/20 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
76. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/01/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
77. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/01/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. Δεν θα διεξαχθεί
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 12/01/20 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
79. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 12/01/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 1-1
80. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διώνης Κυριακή 12/01/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 12/01/20 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
82. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 12/01/20 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
83. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Pallini Αrena Κυριακή 12/01/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 3-3
85. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Κυριακή 12/01/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
86. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ BATISTA Κυριακή 12/01/20 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-4
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
88. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σταμάτας Κυριακή 12/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 7-1
89. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 12/01/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-2

Σχετικά Άρθρα