Τα αποτελέσματα στα ματς της Κυριακής 3/2 στην Γ’ Εθνική

Τα αποτελέσματα στα ματς της Κυριακής 3/2 στην Γ’ Εθνική

Δείτε πως διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα στην αγωνιστική της Κυριακής 3/2 στην Γ’ Εθνική

Γκολ και ανατροπές σημειώθηκαν στα σημερινά παιχνίδια της Γ’ Εθνικής, με τις νίκες του Πανσερραϊκού επί της Καβάλας και της Καλαμάτας επί του Παναργειακού να ξεχωρίζουν.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 2-1
Άρης Αβάτου-Κεραυνός Πέρνης 2-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Σιδηροκάστρου 0-0
Πανσερραϊκός-Καβάλα 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου-ΠΑΟ Κοσμίου 0-0
Νέστος Χρυσούπολης-Ασπίδα Ξάνθης 4-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης 0-0

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-Άρης Παλαιοχωρίου 1-4
Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Μελιτέας Μελίτης-ΠΟ Τρίγλιας 1-3
Αγροτικός Αστέρας-Ερμής Αμυνταίου 2-2
Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 2-1
ΑΣ Γιαννιτσά-Νίκη Αγκαθιάς 0-0

3ος όμιλος
Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός 0-0
Γρεβενά Αεράτα-ΑΕ Λευκίμμης 0-4
Μακεδονικός Σιάτιστας-Τηλυκράτης 1-0
Σούλι Παραμυθιάς-Κρόνος Αργυράδων 0-1
Θρίαμβος Σερβιανών-Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρός 1-0
Απόλλων Μακρυχωρίου-Νίκη Βόλου 0-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΟ Στυλίδας 2-0
ΑΣ Μετέωρα-Φωκικός 0-0
Ολυμπιακός Βόλου-Θησέας Αγριάς 2-0
Πιερικός-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός 0-1
Ιωνικός-ΑΕ Νεάπολης 5-0
Επισκοπή-Αμπελακιακός 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Κερατσίνι 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Γιούχτας 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Προοδευτική 1-1
Ρεπό: Ατσαλένιος

6ος όμιλος
Νίκη Τραγανού-Ιάλυσος 0-2
Φοίβος Κρεμαστής-Παλληνιακός 0-1
Διαγόρας Ρόδου-Διαγόρας Βραχνέικων 2-0
Πανομβριακός-Αχαρναϊκός 1-1
Θύελλα Ραφήνας-Παναιγιάλειος 4-0
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας 0-4
Ρεπό: Πανηλειακός

7ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Πανθηραϊκός-Αιγάλεω 0-0
Χαλκίδα-Ηλυσιακός 0-1
Χαραυγιακός-Απόλλων Ερέτριας 1-1
Κόρινθος-Καλλιθέα 3-3
Άγιοι Ανάργυροι-Θύελλα Καμαρίου 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Αιολικός 2-1

8ος όμιλος
ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Κατασταρίου 2-0
ΑΕ Ερμιονίδας-Πάμισος Μεσσήνης 4-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Ένωση Λέρνας 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-Μανδραϊκός 3-1
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναρκαδικός 0-1
Παναργειακός-Καλαμάτα 0-1
Ασπρόπυργος-ΑΕ Πελλάνας Καστορείου 1-0

Σχετικά Άρθρα