Τα αποτελέσματα και στους τρεις ομίλους της ΕΠΣ Αθήνας

Τα αποτελέσματα και στους τρεις ομίλους της ΕΠΣ Αθήνας

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(15η αγωνιστική)

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ     3-0

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1-1

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3-1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ  0-0

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ             2-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(15η αγωνιστική)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ  1-5

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-0

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 1-0

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  0-0

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ  0-2

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος(13η αγωνιστική)

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝ       0-2

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ             1-1

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ           3-1

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ      3-1

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ   2-0

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος(13η αγωνιστική)

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ  2-0

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ        3-1

ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-5

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-2

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ         2-0

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος(13η αγωνιστική)

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΟΨ 1-1

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ     3-0

ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 0-1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ  1-2

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ 5-0

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ           1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(13η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ          0-2

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ            2-0

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ         1-1

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 4-0

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  4-0

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ       1-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(13η αγωνιστική)

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ     0-0

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ  0-0

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2-1

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 0-0

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ        3-0

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος(13η αγωνιστική)

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0-0

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ        1-3

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ         0-0

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            0-2

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ   0-3

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1-3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ  2-0

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ  2-0

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ            5-2

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ     5-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ         0-2

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ  1-1

ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1-1

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ                 0-2

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ          0-4

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ 1-3

ΑΦΟΒΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ  2-2

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΛΑΤΩΝ  1-1

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Αναβλήθηκε

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ                3-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(11η αγωνιστική)

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-0

ΚΟΥΚΑΚΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ    ΤΑΥΡΟΥ Β΄ 2-0

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ  ΙΛΙΟΥ     1-0

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ   0-3

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ  7-0

Σχετικά Άρθρα