Super League 2: Ο Βάτσιος στο Ηράκλειο, ο Δημόπουλος στην Ρόδο, ο Πλάκας Χ, στην Ιεράπετρα, ο Ντάουλας στην Καλλιθέα

Super League 2: Ο Βάτσιος στο Ηράκλειο, ο Δημόπουλος στην Ρόδο, ο Πλάκας Χ, στην Ιεράπετρα, ο Ντάουλας στην Καλλιθέα

Βόρειος Όμιλος

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

Απόλλων Λάρισας – Βέροια (γήπεδο Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Πιερικός – Θεσπρωτός (Δημ. Βέροιας)
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα (Ρέντη)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας (Μακεδονικού)
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Ηρακλής – Αναγέννηση Καρδίτσας (Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ίσσα (Αθήνας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Νίκη Βόλου – Ξάνθη (Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μανασής (Τρικάλων)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου (Σερρών)
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

 

 

Νότιος Όμιλος

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

Κηφισιά – Ρόδος (Καισαριανής)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

ΟΦΙ – Παναθηναϊκός Β (Βουζουνεράκειο)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Πειραιά)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Εργοτέλης – Αιγάλεω (Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Διαγόρας – ΑΕΚ Β (Ρόδου)
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

Αστέρας Βλαχιώτη – Ηρόδοτος (Σπάρτης)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Καλλιθέα – Επισκοπή (Καλλιθέας)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης (Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Νικολάου (Αθήνας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

Χανιά – Καλαμάτα (Περιβολίων)
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Σχετικά Άρθρα