Super League 2: Ο Φώτης Ντάουλας Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Ρόδου

Ο Φώτης Ντάουλας Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Ρόδου

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοι στους αναβληθέντες αγώνες της Τετάρτης 26/1/20022 στην Super League 2.

15:00
Βόρειος Όμιλος – 11η αγωνιστική

Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Αλμωπός Αριδαίας-ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Μπαϊλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Καβάλα-Τρίκαλα
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Τυριακίδης (Μακεδονίας), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

Βόρειος Όμιλος – 12η αγωνιστική

Βέροια-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Φαλτακας (Γρεβενών), Καμπερίδης (Γρεβενών)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Πανσερραϊκός-Πιερικός
Διαιτητής: Καλαντζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Νότιος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Ρόδιος-Καλλιθέα
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Νότιος Όμιλος – 11η αγωνιστική

Κηφισιά-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Πλάκας (Δυτ. Αττικής)
4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Καραϊσκάκης-Ζάκυνθος (14:00)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθήνων)
Βοηθοί: Σταυρόγλου (Αθηνών), Αραβίδης (Αθηνών)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)

Εργοτέλης-Χανιά
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Γουρνιας (Αν. Αττικής)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Νότιος Όμιλος – 12η αγωνιστική

Αιγάλεω-Καλαμάτα
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Σχετικά Άρθρα