Στην Β’ ΕΠΣΑ ο Πλάτωνας, έπεσε το Χαλάνδρι-Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στην ΕΠΣΑ

Στην Β’ ΕΠΣΑ ο Πλάτωνας, έπεσε το Χαλάνδρι-Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-2
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 6-3
4. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-1
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-3
8. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-2
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 6-2
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΙΑΣΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-1
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 7-1
13. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-3
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-2
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 4-1
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 4-1
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-6
21. ΠΟΨ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 0-1
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-3
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-2
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 4-2
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/05/19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 4-2
29. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 3-1
30. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι. 0-2
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 17-1
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-0
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-2
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-2
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-7
Γ΄Κατηγορία 1ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
Γ΄Κατηγορία 2ος Ομιλος play-off (3ου -4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-0
Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/05/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-3
Γ΄Κατηγορία 4ος Ομιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1
Κ18 ΤΕΛΙΚΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
Κ18-Όμιλος Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/05/19 10:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2 (πεν: 5-4)
47. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 11/05/19 19:45 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-2
48. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1 (πεν: 6-5)
49. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-2
Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 19:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
Κ16-Όμιλος Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 11/05/19 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-2
53. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/05/19 20:15 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2 (πεν: 4-5)
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/05/19 18:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 11/05/19 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1
56. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/05/19 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
57. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/05/19 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-7
58. ΙΑΣΩΝ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 6-3
59. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/05/19 13:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-1
60. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 11/05/19 18:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-1
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 12/05/19 18:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/05/19 09:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 4-1
63. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-1
64. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/05/19 14:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-1
65. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
66. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/05/19 09:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 3-0
67. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 12/05/19 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
68. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 12/05/19 18:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 11/05/19 09:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 0-1
70. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 10:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-3
71. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
72. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0
73. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/05/19 10:45 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-3
74. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/05/19 17:15 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-1
75. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/05/19 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/05/19 11:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-0
77. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/05/19 19:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-0
78. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/05/19 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
79. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/05/19 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
80. ΡΟΥΦ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/05/19 11:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
81. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/05/19 19:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
82. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/05/19 19:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 11/05/19 10:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 5-1
84. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
85. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 11/05/19 12:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
86. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/05/19 12:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-2
87. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 11/05/19 18:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 3-2
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/05/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
89. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 12/05/19 09:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-1
90. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/05/19 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-4
91. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/05/19 13:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-6
92. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/05/19 15:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΦΟΒΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/05/19 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-1
94. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΙΑΣΩΝ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/05/19 09:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
95. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/05/19 12:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
96. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 12/05/19 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 9-0
97. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 20:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/05/19 11:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 2-1
99. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
100. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/05/19 13:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-2
101. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/05/19 15:15 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-0
102. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/05/19 17:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-1
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 1-0
104. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 11/05/19 11:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-1
105. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/05/19 12:30 ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 0-2
106. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΚ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 12/05/19 10:30 ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-7
107. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/05/19 18:00 ΜΠΕΝΟΣ Α.
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 11/05/19 09:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 1-3
109. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 13:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-0
110. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/05/19 19:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-0
111. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 11/05/19 19:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-1
112. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/05/19 18:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/05/19 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-5
114. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/05/19 10:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-0
115. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-3
116. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 19:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 09:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-2
118. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/05/19 13:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 2-3
119. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/05/19 14:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-1
120. ΡΟΥΦ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/05/19 10:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 11/05/19 10:00 Αναβλήθηκε
122. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/05/19 10:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 7-2
123. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/05/19 19:15 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-1
124. ΠΟΨ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 12/05/19 12:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-0
125. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 12/05/19 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 4-2
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/05/19 10:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-1
127. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 12:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 6-2
128. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 19:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-0
129. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΠΑΤΗΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 12/05/19 11:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-0
130. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/05/19 11:15 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ10-1ος Όμιλος
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/05/19 09:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 7-2
132. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/05/19 10:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
133. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/05/19 11:00 ΛΩΝΗ Ε. 0-5
134. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5) Σάββατο 11/05/19 14:00 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 3-8
Κ10-2ος Όμιλος
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 11/05/19 12:00 ΘΩΜΑΣ Π. 6-2
136. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 12/05/19 13:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
137. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΡΟΥΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 12/05/19 14:00 ΣΟΥΛΙ Ε. 2-2
138. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/05/19 16:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 3-5
139. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Κυριακή 12/05/19 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-0
Κ10-3ος Όμιλος
(15η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
140. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 11/05/19 13:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 3-3
141. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 11/05/19 14:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
142. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΨ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 12/05/19 09:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-6
143. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 12/05/19 10:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 3-4
144. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 12/05/19 19:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ.

Σχετικά Άρθρα