Στην Α’ κατηγορία Κορωπί και ΠΑΣ Ωρωπός: Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Στην Α’ κατηγορία Κορωπί και ΠΑΣ Ωρωπός: Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 20-21/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-1
2. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-0
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 20/04/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 3-2
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/04/19 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 6-0
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 3-3
7. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-0
Β Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-4
10. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/04/19 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 3-0
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-0
12. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλάμου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 6-0
13. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κρυονερίου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
14. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 2-0
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Άνοιξης Κυριακή 21/04/19 17:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .) 3-0
16. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-2
18. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αφιδνών Κυριακή 21/04/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-2
19. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Διονύσου Κυριακή 21/04/19 17:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 6-1
20. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Βούλας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 0-6
21. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 21/04/19 17:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-1
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 4-1
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Σταμάτας Κυριακή 21/04/19 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 3-2
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 20/04/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 2-1
Γ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 21/04/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 5-0
26. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
28. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Κυριακή 21/04/19 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 21/04/19 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
30. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βούλας Κυριακή 21/04/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 1-4
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 1-4
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 9-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/04/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/04/19 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-0
36. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Σάββατο 20/04/19 09:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 1-3
38. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 21/04/19 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α.

Σχετικά Άρθρα