SL2: Ο Βάτσιος Επισκοπή-Ιεράπετρα, ο Ντάουλας Καλαμάτα-Διαγόρας

 Ο Βάτσιος Επισκοπή-Ιεράπετρα, ο Ντάουλας Καλαμάτα-Διαγόρας

Οι διαιτητές των αγώνων της 7ης αγωνιστικής της Super League 2.

Α ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 14:45
Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Αϊναλής, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μέγας (Πιερίας)

Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Νταβέλας (Μακεδονίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Πιερικός – ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Ξάνθη – Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης, Σάββας (Σερρών)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Θεσπρωτός – Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μινούδης, Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 14:45
Ηρακλής – Ολυμπιακός Β
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Κορωνάς (Πειραιά)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας)

Β ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου – 14:45

Ρόδος – Καλλιθέα
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Επισκοπή – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Κηφισιά – Ζάκυνθος
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Διπλάρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Καλαμάτα – Διαγόρας
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Νιδριώτης (Αθήνας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Καραϊσκάκης Άρτας – Εργοτέλης
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)
4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

Λεβαδειακός – Αιγάλεω (17:00)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ίσσα (Αθήνας)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου – 14:45
Παναθηναϊκός Β – Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

ΑΕΚ Β – Χανιά
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

*Στην φωτογραφία οι διαιτητές από την Δυτική Αττική Αριστείδης Βάτσιος και Φώτης Ντάουλας. Ο πρώτος θα σφυρίξει στο μάτς της Επισκοπής με την Ιεράπετρα και ο δεύτερος στο παιχνίδι της Καλαμάτας με τον Διαγόρα.

Σχετικά Άρθρα