Πρωταθλήτρια με διαφορά τερμάτων η Μαρκό-Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στην ΕΠΣΑΝΑ

Πρωταθλήτρια με διαφορά τερμάτων η Μαρκό-Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στην ΕΠΣΑΝΑ

Η Μαρκό που όπως και ο Αστέρας Βάρης προχώρησε με νίκη αναδείχθηκε με διαφορά τερμάτων πρωταθλήτρια ομάδα στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ.
Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 4-5/5 στην ΕΠΣΑΝΑ:

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 05/05/19 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σταμάτας Κυριακή 05/05/19 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βούλας Κυριακή 05/05/19 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 5-1
4. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 05/05/19 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-2
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 05/05/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-5
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 5-2
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 05/05/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-3
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 05/05/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-3
Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 04/05/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 3-0
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-1
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 04/05/19 17:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .) 0-4
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 04/05/19 17:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 0-1
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-2
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-1
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αυλώνα Σάββατο 04/05/19 17:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-4
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 04/05/19 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-0
Γ Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 2-2
18. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γραμματικού Σάββατο 04/05/19 17:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-0
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 04/05/19 17:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 3-0
20. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 04/05/19 17:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-1
21. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 04/05/19 17:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 2-3
22. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 05/05/19 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 4-5
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 05/05/19 17:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 0-2
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Διονύσου Σάββατο 04/05/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α. 3-5 παρ.
25. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 04/05/19 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 3-0
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 05/05/19 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 5-0
27. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 05/05/19 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-1
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 05/05/19 12:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΦΑΣΗ Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Άνοιξης Σάββατο 04/05/19 12:30 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 5-1
30. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 04/05/19 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-2
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κρυονερίου Σάββατο 04/05/19 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 5-0
32. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 04/05/19 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1 (πεν: 3-1)
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Παρασκευή 03/05/19 17:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-2
34. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 05/05/19 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 3-4
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΜΑΡΚΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 05/05/19 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 2-0
36. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 05/05/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 5-2
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 05/05/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 1-0
38. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Διονύσου Κυριακή 05/05/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 05/05/19 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 0-2
40. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 05/05/19 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 04/05/19 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 2-3
42. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 04/05/19 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 04/05/19 11:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-3
44. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 04/05/19 12:30 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 4-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Αγίας Άννας Σάββατο 04/05/19 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 1-3
46. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 04/05/19 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-3
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 04/05/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-4
48. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Διονύσου Σάββατο 04/05/19 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α. 3-0

Σχετικά Άρθρα