Οι διαιτητές της Τετάρτης στην Super League 2

Ζαμπαλάς(Ηπείρου), Δημόπουλος, Οικονόμου,Ντάουλας)Δυτ.Αττικής) Λεβαδειακός-Ρόδος

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητής της 10ης αγωνιστικής της Super League 2. Αναλυτικά:

Τετάρτη 29/12 – 15:00

Βόρειος όμιλος
ΑΕΛ-Ξάνθη
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)
4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

Ολυμπιακός Β-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Κοττόρος (Δωδ/νήσου), Αρμάκολας (Κυκλάδων)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

Ηρακλής-Βέροια
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σάββας, Αναστασιάδης (Σερρών)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Ολυμπιακός Βόλου-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

ΠΑΟΚ Β-Καβάλα
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Τρίκαλα-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλαμπόκης, Τσιλίκας (Αιτ/νίας)
4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Απόλλων Λάρισας-Πιερικός
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊνάλης (Μακεδονίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Πανσερραϊκός-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιώτζιος, Καραγιάννης (Θράκης)
4ος: Μέγας (Θράκης)
Ρεπό: Νίκη Βόλου

 

Νότιος όμιλος

Καλλιθέα-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Διαγόρας-Εργοτέλης (Πέμπτη 30/12 – 15:00)
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής, Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Χανιά-Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυραντωνιάδης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Ζάκυνθος-Παναθηναϊκός Β (14:30)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

ΟΦ Ιεράπετρας-Καλαμάτα
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

Αιγάλεω-Κηφισιά
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης, Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

Ηρόδοτος-Επισκοπή
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Ίσσα, Τσολακίδης (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

Λεβαδειακός-Ρόδος(γήπεδο Θήβας)
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Ρεπό: Αστέρας Βλαχιώτη

Σχετικά Άρθρα