Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής και της 6ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής και της 6ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

Η ΚΕΔ όρισαν τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και της 6ης αγωνιστικής για τον 7ο Όμιλο.

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
7 1.1 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΙΑΝΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
7 1.1 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Α�
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
7 1.1 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΤΖΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
7 1.1 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ –
ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΤΡΥΦΩΝ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
7 1.1 11/11/18 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΡΑΜΑΣ
ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΒΡΟΥ
7 1.1 11/11/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΣ
ΚΕΦΙΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΜΑΝΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
7 1.1 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΕΜΠΛΙΟΥΚ
ΙΛΙΑΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
7 1.2 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΣΚΟΥΤΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΟΥΤΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
7 1.2 11/11/18 15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΜΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΦΥΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
7 1.2 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΖΑΜΠΑΛΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
ΔΡΑΜΑΣ
7 1.2 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΪΚΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΚΑΦΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
7 1.2 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΣΦΕΤΣΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΤΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
7 1.2 11/11/18 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΜΙΛΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
7 1.2 11/11/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
7 1.3 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ
ΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΦΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
7 1.3 11/11/18 15:00 ΔΗΜ.
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΤΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΝΑΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΡΤΑΣ
ΓΚΟΥΣΑΡΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΦΩΚΙΔΑΣ
7 1.3 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΝΕΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΟΥΛΗΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ

7 1.3 11/11/18 15:00 Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Ο
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΟ
ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ ΑΟ ΦΙΤΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
7 1.3 11/11/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΧΙΟΥ
ΔΡΑΓΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
7 1.3 11/11/18 15:00 ΓΗΠ. Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΠΣ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΠΙΤΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
7 1.4 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ
ΜΕΓΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
7 1.4 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ –
ΒΑΪΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΛΟΥΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

7 1.4 11/11/18 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
1937 ΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ
ΛΑΘΥΡΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 1.4 11/11/18 15:00 Α΄ Δ.Α.Κ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ –
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΖΩΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
7 1.4 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ
ΜΠΟΥΡΟΖΙΚΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 1.4 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΔΙΤΣΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΥΡΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 1.4 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΦΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΝΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
7 1.5 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΣΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΙΣΣΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΛΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
7 1.5 11/11/18 15:00 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
7 1.5 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
7 1.5 11/11/18 15:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
7 1.5 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΡΟΟΔ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ
ΠΟΓΚΑΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
7 1.5 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
7 1.6 11/11/18 13:00 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΔΙΑΣ.
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΦΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
7 1.6 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ
ΑΟ
ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
7 1.6 11/11/18 13:00 ΔΗΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΓΣ
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΑΣΑΠΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
7 1.6 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΠΑΝ.
ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
7 1.6 11/11/18 13:30 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΒΑΤΣΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΟΜΑΡΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
7 1.6 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ –
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΟΝΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
6 1.7 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΜΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΙΡΑΙΑ
6 1.7 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΛΙΑΠΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

6 1.7 11/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΨΑΛΙΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
6 1.7 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ.
ΛΑΜΠΡΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
6 1.7 11/11/18 12:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ
ΑΛΙΑΓΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΡΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
6 1.7 11/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ

Σχετικά Άρθρα