Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής! στην Super League 2

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής!

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Super League 2 σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.

Βόρειος όμιλος
Σάββατο 4/12 – 14:45

Ολυμπιακός Βόλου-Πιερικός
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Κόνιαρης (Αν. Αττικής)

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Κυριακή 5/12 – 14:45

Αλμωπός Αριδαίας-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Τζίκας (Μακεδονίας)

Νίκη Βόλου-Ξάνθη
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)
Παρατηρητής: Βασσάλος (Χανίων)

ΠΑΟΚ Β-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης (Θράκης), Τζιούτζιος (Θράκης)
4ος: Γουματζίδης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Κωνσταντάρας (Καβάλας)

Τρίκαλα-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

ΑΕΛ-Βέροια
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Κωστούδης (Μακεδονίας)

Ολυμπιακός Β-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοττόρος (Δωδ/σου)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)

Σάββατο 4/12 – 14:45
Νότιος Όμιλος

Διαγόρας-ΑΕΚ
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά)

Αιγάλεω-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Ντάουλας (Δυτ.Αττικής)
Παρατηρητής: Κατσιδώνης (Δωδ/σου)

Σάββατο 4/12 – 17:00

Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Ισσά (Αθηνών)
4ος: Δραγάτης (Ανατ.Αττικής)
Παρατηρητής: Πάστρωμας (Δυτ.Αττικής)

Κυριακή 5/12 – 14:45

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Μπερσής (Αρκαδιάς)

Χανιά-Κηφισιά
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βλάχος (Ανατ. Αττικής)
Παρατηρητής: Κουρκουνάς (Λασιθίου)

Ζάκυνθος-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)(
4ος: Φίτσας (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλονιάς-Ιθάκης)

ΟΦ Ιεράπετρας-Ρόδος
Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Αλέξανδρος (Αθηνών)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Κυριακή 5/12 – 17:00

Καλλιθέα-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Τζαμουντζαντώνης (Χίου)
Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Παρατηρητής: Λαμπαδαρίου (Πειραιά)

Σχετικά Άρθρα