Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/2

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική στα ματς του Σαββατοκύριακου 23-24/2

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
20 1.1 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΟΥΤΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
20 1.1 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ Α�
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ
ΚΕΦΑΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΚΡΥΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΚΚΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΡΡΩΝ
ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
20 1.1 24/02/19 15:00 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ
ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΡΑΜΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
20 1.1 23/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
20 1.1 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΧΑΨΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΒΡΟΥ
20 1.1 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ
ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΥΦΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΕΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
20 1.1 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΒΕΡΓΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
20 1.2 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΤΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΥΣ
ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
20 1.2 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΙΑΝΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
20 1.2 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΥΖΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
20 1.2 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Ο ΑΡΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ
ΔΡΑΜΑΣ
20 1.2 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΠΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
20 1.2 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΖΩΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
20 1.2 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ
Ο ΕΡΜΗΣ
ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
20 1.3 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑ ΠΣ
ΤΖΑΜΟΣ
ΔΗΜΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
20 1.3 24/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΙΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
20 1.3 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΣΟΥΛΙ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΝΑΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΚΟΥΛΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
20 1.3 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΠΑΪΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΕΦΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
20 1.3 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ
ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
20 1.4 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΔΕΛΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
20 1.4 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΜΕΤΕΩΡΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
20 1.4 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20 1.4 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

20 1.4 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΡΑΟΥΔΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΟΥΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
20 1.4 23/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟΥΡΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΜΠΥΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ
ΘΕΩΔΟΡΟΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΤΖΙΟΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
20 1.5 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΟΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20 1.5 24/02/19 15:00 ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
20 1.5 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
(ΙΩΝ.) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΠΕΡΡΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΛΕΣΒΟΥ
20 1.5 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Π. ΣΑΛΠΕΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΔΕΤΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
20 1.5 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20 1.5 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΡΙΟΝΑΣ
ΔΑΥΙΔ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
20 1.6 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
20 1.6 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΡΓΥΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
20 1.6 24/02/19 13:15 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ
Ο ΦΟΙΒΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ
ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΕΦ/ΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΥΡΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
20 1.6 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΟΥΣΑΡΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΦΩΚΙΔΑΣ
20 1.6 24/02/19 14:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ
(ΙΑΛΥΣΟΥ) ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΪΝΑΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΡΑΝΟΣ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
20 1.6 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΡΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
18 1.7 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ
ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΤΑΦΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
18 1.7 24/02/19 15:00 ΔΗΜ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΤΟΠΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΙΛΙΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
18 1.7 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
18 1.7 24/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ
ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ
ΠΟΓΚΑΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΝΕΓΡΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
18 1.7 24/02/19 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ) ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΔΡΑΓΑΤΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΙΜΟΕΛΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
18 1.7 24/02/19 11:30 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΘΗΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
20 1.8 24/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΣΟΥΖΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
20 1.8 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΠΛΟΥΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
20 1.8 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ
20 1.8 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ
ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΟΒΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΑΝΘΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ

20 1.8 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΛΕΡΝΑΣ
ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ
ΠΕΛΛΑΝΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ ΓΕΝΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
20 1.8 24/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΖΗΡΔΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
20 1.8 24/02/19 13:30 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ
ΣΤΑΜΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Σχετικά Άρθρα