Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής και της 17ης στον 7ο όμιλο στην Γ’ Εθνική

Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής και της 17ης στον 7ο όμιλο στην Γ’ Εθνική

Δείτε τους ορισμούς της ΚΕΔ για την 19η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής. Ανακοινώθηκαν και οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο.

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
19 1.1 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ Α�
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΝΤΟΣΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
19 1.1 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
19 1.1 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΜΙΛΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19 1.1 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΕΜΠΛΙΟΥΚ
ΙΛΙΑΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
19 1.1 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ
ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
19 1.1 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ
ΕΒΡΟΥ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ
ΓΚΙΟΣΗ
ΜΑΡΙΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
19 1.1 17/02/19 15:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ
ΤΣΙΑΡΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΡΑΦΑΗΛ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
19 1.2 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ
ΣΕΡΡΩΝ
19 1.2 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΤΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΥΣ
ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ
ΕΛΠΙΣ
ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΝΑΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
19 1.2 17/02/19 15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
Ο ΑΡΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
19 1.2 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΜΕΓΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19 1.2 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ
ΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΚΚΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΡΡΩΝ
ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
19 1.2 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ
ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΙΚΖΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΚΑΦΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19 1.2 17/02/19 15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΡΜΗΣ
ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ
ΤΑΚΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΤΡΥΦΩΝ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
19 1.3 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑ ΠΣ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ
ΜΠΑΛΑΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΜΠΑΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19 1.3 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
19 1.3 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
ΣΟΥΛΙ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ
ΜΠΟΥΜΠΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΟΥΛΗΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
19 1.3 17/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ
ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΤΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΡΤΑΣ
ΔΡΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
19 1.3 17/02/19 15:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
2014 ΑΟΝ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΤΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
19 1.4 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣΒΑΪΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΦΥΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
19 1.4 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΓΟΥΡΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΦΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΝΤΖΑΘΑΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
19 1.4 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
ΛΑΘΥΡΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΖΗΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 2018-19

19 1.4 17/02/19 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ
Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΙΑΝΤΣΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19 1.4 17/02/19 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
19 1.4 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΓΡΙΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΦΙΤΣΑΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
19 1.5 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΣΦΕΤΣΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΙΣΣΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
19 1.5 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΣΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΣΚΟΥΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19 1.5 17/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΛΙΑΓΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
19 1.5 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ
ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
19 1.5 17/02/19 15:00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ
ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19 1.5 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΡΟΟΔ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
19 1.6 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΧΙΟΝΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19 1.6 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ
ΝΙΚΗ
ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΡΩΝΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΩΣΣΗ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΘΗΝΩΝ
19 1.6 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
ΡΟΥΣΣΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
19 1.6 16/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ο ΦΟΙΒΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΚΜΟΤΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΟΤΤΟΡΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
19 1.6 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΟΠ.
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΦΩΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΝΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
19 1.6 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ
ΛΙΑΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΣΟΒΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
17 1.7 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΑΣΤΕΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
17 1.7 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
17 1.7 17/02/19 12:00 ΔΗΜ. ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ
ΜΠΕΡΕΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΚΟΥΒΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΨΑΛΛΙΔΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
17 1.7 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ
ΒΑΤΣΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
17 1.7 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ
ΘΥΕΛΛΑ
ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
17 1.7 17/02/19 15:00 ΔΗΜ.
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ
ΚΑΔΔΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
19 1.8 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΚΑΡΑΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΛΙΑΠΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΠΟΡΦΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
19 1.8 17/02/19 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ
Ο ΑΣΤΗΡ
ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
19 1.8 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ
ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΦΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΡΗΓΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ

19 1.8 17/02/19 15:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ
ΡΟΥΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΑΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΧΑΪΑΣ
19 1.8 17/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ ΑΟ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΚΡΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΛΕΣΒΟΥ
19 1.8 16/02/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΠΑΡΤΗΣ
ΠΕΛΛΑΝΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
19 1.8 17/02/19 13:30 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ
ΓΚΑΜΑΡΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ

Σχετικά Άρθρα