Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής και της 14ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο, στην Γ’ Εθνική

Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής και της 14ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο, στην Γ’ Εθνική

Δείτε ποιοι ορίστηκαν από την ΚΕΔ να διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 15ης αγωνιστικής (και 14ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο) για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

ΑΓΩΝ.ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
15 1.1 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
15 1.1 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
15 1.1 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ
ΧΑΨΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΡΑΜΑΣ
ΣΑΚΚΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΒΕΡΓΟΣ
ΞΑΝΘΗΣ
15 1.1 20/01/19 15:00 ΓΗΠ. Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΒΕΡΝΕΖΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΝΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
15 1.1 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Α�
ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΪΝΑΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΤΑΒΕΛΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
15 1.1 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΑΚΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΙΛΚΙΣ
ΜΠΑΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15 1.1 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΤΟΥΛΑΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
15 1.2 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ
ΣΚΟΥΤΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΗΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΑΣ
ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15 1.2 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΛΜΩΠΟΣ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΟ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15 1.2 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Ο ΑΡΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
15 1.2 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ
ΖΑΜΠΑΛΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
15 1.2 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΜΕΓΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
15 1.2 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΤΗΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΙΤΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
15 1.2 20/01/19 15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΡΑΜΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
15 1.3 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΙΚΖΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
15 1.3 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΝΑΤΟΣ
ΑΡΤΑΣ
ΤΣΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΑΨΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
15 1.3 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ ΑΠΣ
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
15 1.3 20/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΤΖΟΒΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΡΤΑΣ
ΠΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΡΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15 1.3 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΦΣ
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΑΟ
ΜΠΑΛΑΚΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
15 1.3 20/01/19 15:00 ΔΗΜ.
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΦΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΩΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΜΠΙΤΤΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
15 1.4 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
15 1.4 20/01/19 15:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΡΑΧΑΛΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
15 1.4 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΜΙΛΤΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΛΛΑΣ
ΝΤΖΑΘΑΣ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

15 1.4 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ
ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ
ΑΔΑΜΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
15 1.4 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΛΟΥΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
15 1.4 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΣ
ΠΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΛΕΦΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΑΣ
15 1.5 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΣΤΑΜΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΣΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
15 1.5 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΙΤΣΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΔΟΤΣΗΣ
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
15 1.5 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
(ΙΩΝ.) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΧΙΟΝΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΕΣΤΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΕΣΒΟΥ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
15 1.5 20/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΧΑΝΙΩΝ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
15 1.5 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ
15 1.5 20/01/19 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΒΛΑΧΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΚΟΥΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
15 1.6 20/01/19 12:30 ΔΗΜ. ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15 1.6 20/01/19 14:15 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
15 1.6 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΣΠΗΛΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
15 1.6 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΡΟΥΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΝΙΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
15 1.6 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΌ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΠΑΝ.
ΒΛΟΥΤΕΛΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΕΣΒΟΥ
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΙΣΣΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
15 1.6 20/01/19 13:30 ΔΗΜ. ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
Ο ΦΟΙΒΟΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ
ΚΑΥΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
14 1.7 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΒΕΡΓΕΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΕΥΒΟΙΑΣ
14 1.7 20/01/19 13:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ
ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΡΟΥΦΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΘΗΝΩΝ
14 1.7 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ
ΦΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΣΠΑΤΗΣ
ΑΛΕΞΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
14 1.7 20/01/19 15:00 ΔΗΜ.
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ
ΑΛΑΜΠΕΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΙΟΥ
14 1.7 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ
ΚΑΤΟΠΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΣΑΜΟΥ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
14 1.7 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΝΤΑΟΥΛΑΣ
ΦΩΤΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
15 1.8 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΟΓΚΑΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΡΙΟΝΑΣ
ΔΑΥΙΔ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΑΛΛΑΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ
15 1.8 20/01/19 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΦΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
15 1.8 20/01/19 13:30 ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ
ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΣΟΒΟΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

15 1.8 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ
ΧΡΟΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
15 1.8 20/01/19 15:00 ΓΗΠ. Ε.Π.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ
ΠΕΛΛΑΝΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
15 1.8 20/01/19 13:30 ΓΗΠ. Ε.Π.Σ. ΚΕΦ/ΝΙΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑΣ
ΚΕΚΕΡΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΓΑΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΗΛΕΙΑΣ
15 1.8 20/01/19 15:00 ΔΗΜ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ

Σχετικά Άρθρα