Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής την Τετάρτη στην  Super League 2

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι  διαιτητές της 13ης αγωνιστικής της Super League 2.

Super League 2 – 13η αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ (12/1)

Βόρειος Ομιλος (15:00)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Βέροια

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Πιερικός-Ηρακλής

Διαιτητής: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)

4ος: Νικολάου (Αθηνών)

Ξάνθη-Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Θεσπρωτός-Ολυμπιακός Β

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαϊας)

Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαϊας), Οικονόμου (Αχαϊας)

4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)

Καβάλα-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Στυλιανός (Τρικάλων)

Βοηθοί: Μανασης (Τρικάλων), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αλμωπός Aριδαίας-ΑΕΛ

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Σάββας (Σέρρων)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Φαλτάκας (Γρεβενών)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Νίκη Βόλου-Τρίκαλα (13/1 – 15:00)

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Ημαθίας), Κοττορός (Δωδεκανήσου)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Νότιος Ομιλος (15:00)

Κηφισιά-Ρόδος

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

4ος: Στάμος (Ηλείας)

ΑΕΚ Β-Λεβαδειακός

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

Καλαμάτα-Ηρόδοτος

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Παναθηναϊκός Β-Αιγάλεω

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

Καραϊσκάκης-Καλλιθέα

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας), Κωνστάντιος (Ευβοίας)

4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Εργοτέλης-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Διαγόρας-Χανιά

Διαιτητής: Λάμπρου (Ευβοίας)

Βοηθοί: Πριόνας (Ευβοίας), Δετση (Δωδεκανήσου)

4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Σχετικά Άρθρα